Czas wbijania na PVP
Mój pierwszy wpis...można kasować ale denerwuje mnie w grze czas wbicia na PVP a o wbiciu baboka po 3min wymiękłem czekać...Jest możliwa jakaś poprawka?
Odpowiedz
Za malo graczy jest , trzeba sie uzbroic w cierpliwosc. Po wejsciu Balansu 2.0 ma ruszyc reklama - wtedy czas oczekiwania powinien byc mniejszy
Odpowiedz
Ja patrzę na jakim tierze jest najwięcej graczy oczekujacych i zmieniam pojazd na taki właśnie tier. Zwykle w ciągu 1-2 minut dołączam do gry.
[Obrazek: forum_signature_paszavonpomiot.jpg]
Odpowiedz
Faktycznie, jeśli chodzi o czas dołączania do bitew w trybie PVP jest wysoki jest uzależnione to od kilku czynników:

- pory dnia (praca, szkoła), zazwyczaj wieczorem 18+ losowanie jest "dostatecznie" dobre
- poziomu czołgu - największe prawdopodobieństwo to poziom 4-8

Twórcy gry, tak jak napisał Norbikom nie chcą obecnie aktywnie promować gry na wielu płaszczyznach, ma się to zmienić po wprowadzeniu balansu 2.0.
Dodatkowe informacje możesz przeczytać tutaj http://aw.gamestone.pl/zbior-artykulow-o-balansie-2-0/
Odpowiedz
(04-12-2016, 10:26 PM)Deathbringer napisał(a): Faktycznie, jeśli chodzi o czas dołączania do bitew w trybie PVP jest wysoki jest uzależnione to od kilku czynników:

- pory dnia (praca, szkoła), zazwyczaj wieczorem 18+ losowanie jest "dostatecznie" dobre
- poziomu czołgu - największe prawdopodobieństwo to poziom 4-8

Twórcy gry, tak jak napisał Norbikom nie chcą obecnie aktywnie promować gry na wielu płaszczyznach, ma się to zmienić po wprowadzeniu balansu 2.0.
Dodatkowe informacje możesz przeczytać tutaj http://aw.gamestone.pl/zbior-artykulow-o-balansie-2-0/

No ja myślę,że poprawią bo w takim przypadku nie czekam tylko wchodzę na PVE aby pograć a nie czekać przed kompem..tak myślę oby nie zrezygnowało wielu graczy jak tego nie naprawią...
Odpowiedz
To nie jest popsute, żeby móc to naprawić Wink Natomiast zobaczymy, maja jeszcze trochę czasu na ruszenie z promocją. Ja mam inne podejście, mianowicie wrzucam się do bitwy i w tzw. "międzyczasie" robię coś innego czytam, oglądam Smile
Odpowiedz
Jeżeli nie ma ludzi na wysokich tierach to po prostu zmieniam na mniejszy.
Inna sprawa, że jeżeli gracz dopiero co odblokował 10, to chciałby sobie nią pograć.
A są godziny, że ciężko coś zagrać nawet na PvE.

Kolejna sprawa: masz 10, jakimś cudem dobiłeś 50% i następuje chwila refleksji: "co dalej?" - kiedy zbadasz ulepszenia/retrofity, w grze nie ma co robić.
Zostaje ekspienie dla ekspienie.

P. S.
Witam wszystkich Big Grin
Odpowiedz
To prawda, gra nie jest jeszcze tak rozbudowana, nie ma tzw. "end game'u". Dla mnie ekspienie znudziło się dawno, teraz jeśli już gram to tylko ze znajomymi Smile
Odpowiedz
Cytując klasyka: "rozchodzi się o to", że nie ma co robić / z kim grać.

Samemu jeździć się nie chce, a reszta znajomych już odwiesiła hełmofony na wieszaki.
Mam nadzieję, magiczny balans 2.0 coś zmieni, oby to nie był gwóźdź do trumny.
Odpowiedz
@Deathbringer, być może to o czym piszesz ma miejsce, ale tylko w tej grze, w takim wocie, bez względu na porę graczy jest full.
Myślę że w AW będzie tylko gorzej, nie ma co się oszukiwać, nie słuchają graczy, robią wszystko po swojemu, i dlatego graczy jest coraz mniej. A nie przez brak reklamy.. Pamiętam rok temu, na PVP czekałem po kilkanaście-dzieciąt sekund, teraz nawet 15 minut i wyłączam grę.
Masa błędów, nawet nie nowych, starych nienaprawianych  też jest gwoździem do trumny, no i nieszczęsny tryb GO, który został wprowadzony przedwcześnie.
Odpowiedz
Moim zdaniem związane jest to z brakiem rozgrywki drużyna vs. drużyna, nawet nie musi to być związane stricte z batalionem.
Weźmy tryb Lords of War - genialny pomysł i przyjemna gra, brak frustracji ze względu na wpływ Twej gry na wynik końcowy (nie wyszło - dałeś d..., poprawiasz coś - wygrywasz).
Tryb Territorial Wars - był już prawie gotowy - cisza, a rozgrywka batalion vs. batalion rozbudziłaby grę.
Global Ops - wystarczy przekształcić w drużyna vs. drużyna i mamy gotowy tryb podobny do WoT twierdzy, a tak mamy kanibala trybu PvP Sad

Ludzie mają już czołgi, mają załogi, nie mają możliwości ich sprawdzenia.

Balans 2.0? OK - zapewne jest potrzebny, tylko żeby nie okazało się, że za pół roku będzie 3.0, bo tego, i tak już niszowa gra, nie wytrzyma.

Promować i reklamować produkt, który pozbawiony jest rywalizacji zorganizowanych drużyn, nie przyniesie olbrzymich korzyści.

Ja osobiście czekam tylko na takie rozgrywki, gdzie będąc członkiem zorganizowanego zespołu, będę miał wpływ na wynik bitwy.
[Obrazek: forum_signature_voolf.jpg]
Odpowiedz
Nie wiem jakie Wy macie odczucia. Ale mi się wydaje, że wprowadzenie Balansu 2.0 może odstraszyć część graczy.
- Artyleria. Pewna część graczy lubi grać tą klasą. Co będą mieli robić kiedy arta straci swoje zdolności? (albo zostanie w przyszłości usunięta). Sam nieraz pogrywam Paladinem, i niekoniecznie chciałbym to stracić Tongue
- Wyrównanie czołgów. Chodzi mi o zatarcie różnic pomiędzy tierami. Fakt, nowy gracz gdy wylosuje go +2 to ma marne szanse. Ale teraz? Prawdopodobnie każdy będzie przebijał każdego bez większego problemu. I moim zdaniem przez to w grze znajomość słabych punktów straci na znaczeniu. Co również może odstraszyć część i tak małej społeczności graczy. Co Wy o tym sądzicie?
Odpowiedz
może nie pvp ale GO ;Winko 16 coś sie ruszyło

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Jasny gwint, jak się wszyscy zmieściliście na takiej małej mapie Big Grin
Odpowiedz
52 minuty to trochę faktycznie dużo. Czekamy na wojny klanów Big Grin
[Obrazek: asugo_sig.png]  
Odpowiedz
Trzeba zbudować nowe Imperium i gwiazdę śmierci :-) Szykujcie pociski.
[Obrazek: 0938d4fe-93c6-45c8-8a42-f2e5fe209e7f.png]
Odpowiedz
(05-12-2016, 08:13 PM)patro123xd napisał(a): Nie wiem jakie Wy macie odczucia. Ale mi się wydaje, że wprowadzenie Balansu 2.0 może odstraszyć część graczy.
- Artyleria. Pewna część graczy lubi grać tą klasą. Co będą mieli robić kiedy arta straci swoje zdolności? (albo zostanie w przyszłości usunięta). Sam nieraz pogrywam Paladinem, i niekoniecznie chciałbym to stracić Tongue
- Wyrównanie czołgów. Chodzi mi o zatarcie różnic pomiędzy tierami. Fakt, nowy gracz gdy wylosuje go +2 to ma marne szanse. Ale teraz? Prawdopodobnie każdy będzie przebijał każdego bez większego problemu. I moim zdaniem przez to w grze znajomość słabych punktów straci na znaczeniu. Co również może odstraszyć część i tak małej społeczności graczy. Co Wy o tym sądzicie?

Bydzie dobrze, bo musi być dobrze Smile
Albo B2.0 da grze kopa, albo ją uśmierci, parafrazując znane powiedzenie "trzeciej alternatywy nie ma"

I nie chodzi o wyrównanie (jak to nazwałeś) a o urzeczywistnienie wartości bojowej pojazdów. Posty przykład T-72 vs M1 Abrams, w grze rusek jest bez szans, w rzeczywistości już nie jest tak różowo dla amerykańca.

Jeżeli uda się im to osiągnąć, to w końcu rozgrywka będzie zależeć bardziej od umiejętności niż od tieru pojazdu i może znikną pojedynki 0:15. Bardzo na to liczę, bo od początku mocno trzymam kciuki za AW i wspieram produkt, jak tylko się da Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości