Cheaty do AW
Witam pisząc ten temat zastanawiam się czy są cheaty do AW ano sa cheaty i w tym wątku mam nadzieje ze uchylę troszkę rąbka tajemnicy  na ten temat . Także napiszcie co chcecie o nich wiedzieć a ja spróbuje odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania .
Odpowiedz
Myślałem, że tego gówna w AW nie będzie Sad
Odpowiedz
(05-12-2016, 08:47 PM)N3cr0n0m napisał(a): Myślałem, że tego gówna w AW nie będzie Sad

W każdej grze muszą pojawić się programy trzecie, tak samo tutaj Sad faktem jest że nie są one znane większości, a dostęp do nich jest znacząco ograniczony, co jest plusem. Nie rozumiem tylko dlaczego twórcy w dalszym ciągu nie ograniczyli ingerencji takich programów w grę ...
Odpowiedz
(05-12-2016, 08:47 PM)N3cr0n0m napisał(a): Myślałem, że tego gówna w AW nie będzie Sad

Sa dostępne od dłuższego czasu i to za parę euro na server RU i EU . A najlepsze jest to ze program ten wcale nie ingeruje w pliki gry  i dlatego jest trudny do wykrycia
Odpowiedz
Tu jest film z ruskiego serwera, który demonstruje działanie "moda"

https://www.youtube.com/watch?v=_JQs_sXmmKY

Odpowiedz
(05-12-2016, 09:04 PM)chopek82 napisał(a): Tu jest film z ruskiego serwera, który demonstruje działanie "moda"

https://www.youtube.com/watch?v=_JQs_sXmmKY

Tak to właśnie działa ale i tak nie pokazali wszystkiego w tym filmie  Big Grin
Odpowiedz
Mam nadzieję że AW nie dopadnie ta zaraza bo to będzie koniec tej gry dla mnie.
Odpowiedz
(05-12-2016, 09:19 PM)chopek82 napisał(a): Mam nadzieję że AW nie dopadnie ta zaraza bo to będzie koniec tej gry dla mnie.

Na to jest już za późno Tongue teraz muszą myśleć jak to wyplenić heh
Odpowiedz
Prawda jest taka że jeśli ktoś jest uczciwy to będzie grał normalnie. Jeśli ktoś będzie chciał cheatowac to będzie robił to do skutku
[Obrazek: asugo_sig.png]  
Odpowiedz
Najlepsze jest to, że to co złe działa, a to co dobre nie:/

Overwolf do podglądu TeamSpeak'a nie działa
Panel Xbox (Win+G) do nagrywania i udostępnianianie działa

Działa natomiast Gforce Experience który ostatnimy czasy powoduje spadek FPS w grze, a obrywa za to AW.
[Obrazek: 90b67f07-a400-4c45-b91e-854fc8e83617.png]
Odpowiedz
Filmiki, filmikami, ktoś z Was widział to w działaniu? Wiadomo, że daje to przewagę taktyczną, widzisz pojazdy, kierunek patrzenia, ale sam aimbot (przynajmniej na tym filmie) ma dziadowski poziom, nic nie trafia, dlatego tym bardziej dziwię się używającym. WoTowski aimbot przy tym to precyzyjne narzędzie, co oznacza, że nie jest to takie proste zrobić w AW.
[Obrazek: forum_signature_voolf.jpg]
Odpowiedz
(05-12-2016, 08:55 PM)Mr_Muminek napisał(a):  Sa dostępne od dłuższego czasu i to za parę euro na server RU i EU . A najlepsze jest to ze program ten wcale nie ingeruje w pliki gry  i dlatego  jest trudny do wykrycia

Mam nadzieję że się nimi zajmą bo dużo gra straci na wartości, a te osoby dostaną bana!
A i tak sobie myślę po co płacić za cheaty jak można sobie wykupić premium konto?
Ta gra to nie WOT i się bardzo fajnie gra.
Puki co! Wink
Odpowiedz
Cheaty to też taka forma przedłużenia sobie wiadomo czego Big Grin Niektórzy po prostu muszą być ,,lepsi" od innych psując innym grę.
[Obrazek: asugo_sig.png]  
Odpowiedz
Przecież ktoś na tym zarabia a aimboty powinny być nielegalnie to właśnie jes tak samo w World Warships
[Obrazek: 0938d4fe-93c6-45c8-8a42-f2e5fe209e7f.png]
Odpowiedz
I co okazuje się, że nikt tego tak naprawdę nie widział w działaniu? Filmiki na YT to można zrobić z wszystkiego, pomontować proces produkcji gry i udawać, że to cheat. Z drugiej strony strony tego typu istnieją i mają się dobrze, czyli ktoś to kupuje (teoretycznie).
[Obrazek: forum_signature_voolf.jpg]
Odpowiedz
(10-12-2016, 10:06 PM)Voolf napisał(a): I co okazuje się, że nikt tego tak naprawdę nie widział w działaniu? Filmiki na YT to można zrobić z wszystkiego, pomontować proces produkcji gry i udawać, że to cheat. Z drugiej strony strony tego typu istnieją i mają się dobrze, czyli ktoś to kupuje (teoretycznie).

Wilku, mnie wystarczy jedno. Na samym początku Taylor obiecywał, że tego w AW nie będzie.
Że wdrożą punbustera, lub stworzą jego odpowiednik. I co?
W WoT doszli do ściany i zaczęła się jatka, w ostatnim patchu po cichu przemycili taki mechanizm i teraz sypią się bany.
Efekt? Można znowu sobie normalnie pograć, sprawdziłem.
A Majki dalej śpią, z ręką w nocniku...
Odpowiedz
(13-12-2016, 12:22 PM)Zoisyte napisał(a): Wilku, mnie wystarczy jedno. Na samym początku Taylor obiecywał, że tego w AW nie będzie.
Że wdrożą punbustera, lub stworzą jego odpowiednik. I co?
W WoT doszli do ściany i zaczęła się jatka, w ostatnim patchu po cichu przemycili taki mechanizm i teraz sypią się bany.
Efekt? Można znowu sobie normalnie pograć, sprawdziłem.
A Majki dalej śpią, z ręką w nocniku...

oo, powiedz coś więcej na ten temat
Odpowiedz
Ostatnia wzmianka z Aimjunkies o dostepnych cheatach do AW jest z lipca tego roku. Czy to możliwe, że MyCom poradził sobie z cheaterami? Czy ktoś zna gracza, który był zbanowany za cheaty?
[Obrazek: forum_signature_paszavonpomiot.jpg]
Odpowiedz

(15-12-2016, 09:53 PM)Pasza napisał(a): Ostatnia wzmianka z Aimjunkies o dostepnych cheatach do AW jest z lipca tego roku. Czy to możliwe, że MyCom poradził sobie z cheaterami? Czy ktoś zna gracza, który był zbanowany za cheaty?

Z tego co wiem Aimjunkies dalej sprzedaje cheaty do Aw robię filmik o tym ale rodzi się on powoli żeby niczego nie pominąć a będzie to mój pierwszy filmik także proszę o wyrozumiałości Big Grin
Odpowiedz
Thumbs Up 
(06-12-2016, 05:07 PM)AsuGo napisał(a): Cheaty to też taka forma przedłużenia sobie wiadomo czego Big Grin Niektórzy po prostu muszą być ,,lepsi" od innych psując innym grę.

Nic dodać nic ująć-brawo! Kolega powiedział wszystko w tym temacie!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości