Witamy na Forum GameStone!
Heart 
Cześć!
Jak wiecie od jakiegoś czasu realizujemy projekt, pod nazwą GameStone. Naszym celem od zawsze było skupianie graczy i ludzi działających na rzecz gier, w jednym miejscu. GameStone to coś więcej niż blog - to społeczność ludzi, których łączy wspólna miłość do gier. Tym bardziej jestem dumny, że dziś mogę zaprezentować Wam odrobinę tego ogromnego przedsięwzięcia. Nie ma możliwości, aby w bardziej naturalny i intuicyjny sposób, pozwolić graczom komunikować się, wymieniać poglądami i spostrzeżeniami, niż stworzyć własne forum.

Przed Wami - oficjalne forum Społeczności GameStone.

Niech to będzie przyjazne miejsce, w którym będziecie mogli porozmawiać o wszystkim, ale z jedną zasadą - w kulturalny sposób! To ma być projekt jednoczący, a nie dzielący ludzi. Inicjatywa, w której znajdziecie odpowiedzi na nurtujące pytania i pomoc w każdym aspekcie Waszej ulubionej gry.

Forum jest w początkującej fazie, także musicie nam wybaczyć niedoróbki, błędy i potknięcia. Będziemy wdzięczni za konstruktywną krytykę oraz nowe pomysły i funkcjonalności. To co przed sobą widzicie to tylko początek, ale jestem pewien, że przy Waszym wsparciu stworzymy tu prężnie działające i użyteczne forum.

Zapraszajcie swoich przyjaciół, kolegów i innych graczy - nie zapominając o możliwości podania nicku osoby zapraszającej w procesie rejestracji (niedostępne dla rejestracji poprzez Google i Facebook) - dla aktywnych polecających przygotowaliśmy cenne nagrody, a w gronie zakładających konto przez pierwsze 24h od startu (upływa: 05.12.2016 godz. 20:00) - wylosujemy nagrodę w postaci T-64AV Hunter!

Witamy w Społeczności GameStone. Miłego użytkowania!
[Obrazek: forum_signature_voolf.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości