Ciekawe bitwy i rekordowe wyniki
Big Grin 
CZOŁGISTO ! podziel się z nami swoja ciekawą bitwą lub rekordem. Mile widziany krótki raport dotyczący bitwy.
W swoich komentarzach
Bądźmy wyrozumiali dla innych  każdy z nas jest mistrzem dla samego siebie...

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Czy wygrana czy przegrana BANDA wymiata na globalu przeważnie na czele , gratki panowie! Ale przesadzacie z wyklinaniem nie wszyscy to nooby !
Odpowiedz
to fakt nie raz spotkałem sie z wyzwiskami od BANDY do graczy
Odpowiedz
Ciekawa bitwa zacięta do ostatniej sekundy, czerwoni wykazali się wielką determinacją i aktywnością efekt widać w postaci DMG zrobionego przez większość graczy oraz ilości wyświeconych czołgów. Jednak wygrana po naszej stronie dzięki szybkości reakcji i zaangażowaniu wszystkich czołgów w zdobywanie i obronę bazy. Szczególne gratulacje i podziękowania dla plutonu -A- którego gracze z batalionu [LOLYS]  i [APPLE] wykazali się wsparciem w naszych działaniach które mimo przewagi ognia ze strony przeciwnika przyniosły zwycięstwo całej drużyny

Odpowiedz
Rzadko coś ostatnio wrzucam od siebie w tego typu tematy bo przeważnie czekam na faktycznie jakiś rekordowy (w mojej ocenie) wynik w moim wykonaniu. Jednak aby rozruszać trochę ten temat to też coś dorzucę.

Po jakimś dłuższym czasie zagrałem sobie AMX-10RCR (dość przyjemna maszynka). Niestety, tak się złożyło, że drużyna przeciwnika miała jednego scouta a nasza żadnego. Początkowo walka nie szła zbyt udanie jednak, gdy przeciwnik stracił zwiadowcę i zapędził się odrobinę głębiej w nasze terytorium zaczął traci pojazd za pojazdem.

W ostatecznym rozrachunku wyszło coś takiego (niżej zamieszczam również powtórkę, gdyby ktoś był zainteresowany moją kamperską grą Tongue):

• http://i.imgur.com/2UXLIYU.jpg
• http://i.imgur.com/oxlRN6j.jpg
• http://i.imgur.com/6KthXG3.jpg

• https://www.dropbox.com/s/xawb2xs08cwmyt...2.zip?dl=0
[Obrazek: VMWp47U.jpg]
Odpowiedz
Wracaj na artę Seba, bo na TD Ci nie idzie Tongue
Odpowiedz
            W nawiązaniu do RCR-a to faktycznie rewelacyjny czołg !  A tw.wynik biorąc pod uwagę resztę drużyny jest rekordowy-widać to w postaci odznaczeń. 8.999 DMG na Mbt-kach. TDki zazwyczaj skutecznie bronią swojej pozycji (kampa)    jednak G.O dają możliwość do działania ( zawsze namawiam td-ki lt-ki i resztę) do aktywnej gry i wsparcia działań przy kapowaniu baz.
I daje to efekty zwłaszcza gdy MBT- nie radzą sobie same lub są nastawione na DMG-lub-camping.
  dla potwierdzenia trzy obrazki z bitew na GO stoczonych na RCR-ach i MGS-e.
jeden z nich jest nieco upstrzony notatkami-sorki-omawialiśmy sobie sytuacje w batalionie- [Obrazek: wink.png]
Często bezradność MBT czy wyższych tierów wymusza działanie mniejszych słabiej opancerzonych czołgów do przejęcia inicjatywy i to się przeważnie opłaca [Obrazek: smile.png]
Odpowiedz
(03-02-2017, 02:18 AM)ishamael napisał(a): Wracaj na artę Seba, bo na TD Ci nie idzie Tongue

Oj tam oj tam, TD'ki są moją drugą ulubioną klasą po SPG. A że ta druga niedługo zamieni się w tą pierwszą... no cóż mogę poradzić, będę kampił i mordował niszczycielami. Big Grin
[Obrazek: VMWp47U.jpg]
Odpowiedz
A takie tam Big Grin

[Obrazek: 90b67f07-a400-4c45-b91e-854fc8e83617.png]
Odpowiedz
(07-02-2017, 12:06 AM)MKevas napisał(a):     A takie tam Big Grin

Gratki Wink przy dzisiejszych losowaniach i spadkach fps... to sukces Smile  u nas cienizna szału nie było ale wczoraj było tak :
Odpowiedz

[Obrazek: 90b67f07-a400-4c45-b91e-854fc8e83617.png]
Odpowiedz
Draco  w natarciu Big Grin

Odpowiedz
Draco w natarciu na serwerze RU bitwa PVP

Odpowiedz
Hehe, szybko Wam to całe expienie idzie Tongue
Odpowiedz
            [BANDA] na serwerze Ru pierwsze koty za płoty  Big Grin alias [HORDA]
Odpowiedz
No i jak to jest, RU się przejadł? Big Grin
Odpowiedz
            [attachment=77]Ru ma się  dobrze  Big Grin lista polskich znajomych rośnie w batalionie są już pierwsze dziesiątki niektórzy od tygodni nie zaglądali na EU. jednymi słowy transfer trwa i dobrze się ma, wyniki rewelacyjne mnóstwo zdobytych premii nagród i czołgów premium. 
POZDRAWIAMY I  ZAPRASZAMY.
ru-PROJEKT ARMATA czeka na was   Tongue
 [BANDA] & [HORDA] oferuje pomoc na Ru. rejestracja, expienia czołgów, tłumaczenie itp. Nie jesteście sami gdy gracie z nami Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości