"Kwiecistość " języka na randomach
    Na "oficjalnym'' forum AW takie tematy są usuwane, a chciałbym piętnować graczy którzy zachowują się niewłaściwie.
Odpowiedz
Aż żal się robi, jak czyta się takie rzeczy ... potrzebnie czy nie, tego nie wiem ale zdecydowanie chamskość w takiej formie to przesada.
Odpowiedz
Raportować, nie cackać się. Z taką patologią trzeba walczyć, aby drugi WoT nam się tutaj nie zrobił. Tongue
[Obrazek: VMWp47U.jpg]
Odpowiedz
Trochę więcej głupich tekstów z czatu AW

Odpowiedz
kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem...
 kto nigdy nie napisał: noob-noobs-retards-move ass- pewnie niewielu.
Nie pochwalam wyzwisk ad persona lub odnoszących się do stanu zdrowia, rodziny czy innych osobistych aspektów gracza.
ALE nie zapominajmy że tego typu gry są typowo "męskie" pełne adrenaliny i testosteronu , i niestety niektórym puszczają hamulce i zapominają się.
 Zazwyczaj wszelkie uwagi tyczą się do zachowania gracza: kampienie-brak reakcji-brak pomocy czy efektywnego zachowania względem działań drużyny.
i STOP ! Jeśli ktoś w sposób wulgarny przekracza granice upomnienia gracza to jest przesada i takie zachowanie powinno być piętnowane. Weźmy poprawkę na to że często upomniany gracz zamiast zrobić to o co go proszą-zaczyna pyskówkę i wyzwiska. Skupisko ludzi i charakterów w takich sytuacjach nie ma złotego środka który by zaprowadził pokój miedzy noobami- cholerykami -nad ambitnymi- i tymi którym czasem coś nie wyjdzie.
 zacznijmy od siebie od tolerancji i od zwracania uwagi w sposób nie budzący agresji u odbiorcy.
 Jeśli ktoś komuś zwraca uwagę :   zastanówmy się czy nie ma racji za nim go zbluzgamy.
Jeśli zwracasz komuś uwagę:         zróbmy to tak aby go nie obrażać
Odpowiedz
faktycznie czasem pasuje cisnąć komuś wiąche. jedna taka bitewka gdzie była do wygrania ale nasze 3armaty-polski batalion-nie pisze kto bo było minelo ale pobili chyba rekord w campie stali cały czas na globalu na górkach A-8-9 i nawet nie ruszyli się aby cokolwiek pomóc. Sypali na nich ludzie we wszystkich językach istna wieża Babel ;Wink w odpowiedzi padły wyzwiska i straszenie po polsku i angielsku. Komedia skończyła się przegraną o śmiesznych parę punktów.  Ludziska przesadzają z wulgaryzmami psuje to grę i nawet prosząc o pomoc czasem cie wyzwą nasi czy obcy. samo raportowanie w bitwie nie wiele daje chyba to w ogóle nie działa.
Odpowiedz
Ja spotkałem się z sytuacją, że rekruter z jednego z większych batalionów. Zaczął wyzywać chłopaków z ZUSu jak i cały batalion typu: W ZUSie sa same ci*y itd.

Po wejściu do garażu udałem się na TSa tegoż batalionu. Co się okazało?
Chłopaki nie pojechali tak jak chciał, koleś zginął więc zaczął wyzywać.

Porozmawialiśmy, wystosował przeprosiny. Kwestią jest dobra reakcja i nauka szacunku w grze.
[Obrazek: 90b67f07-a400-4c45-b91e-854fc8e83617.png]
Odpowiedz
Brawo! że grał w tedy młodszy brat to pewnie nie uwierzycie Smile
czasem i święci grzeszą a co dopiero my śmiertelnicy. Nie popisałem się ale jedno mogę zapewnić iż było to dawno temu i od tego czasu się poprawiłem. Proszę o łagodny wymiar kary Wink
Odpowiedz
Ahh jak ja to kocham Big Grin

Kultura Polskiej społeczności Smile
Odpowiedz
bez komentarza..

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Lamusogimbus... a myślałem, że widziałem już wszystko xD
Odpowiedz
Zaczne ten wątek od gracza mesio z batalionu BANDA bitwa  GO 19.02.2017
http://scr.hu/6pg5/465dy
http://scr.hu/6pg5/jmdbn
Odpowiedz
Pisałem ze nie pochwalam wulgaryzmów między Polakami.
 Nie będę się powtarzał.

Ale na tego typu wątek w przypadku w/w.

NAJLEPSZĄ Big Grin odpowiedzią będzie założenie wątku w którym pokażemy jak Polacy- potrafią zaskoczyć swoją bezmyślnością-egoizmem (np.  kampa na DMG , bezmyślne kapowanie dronów, unikanie bitwy i zagrożenia , itp. ) - oraz totalnym brakiem orientacji w tym co się dzieje na mapie.
 czyli typowe zachowania graczy-którym, brak umiejętności-wyobraźni ma zrekompensować np. kultura osobista.

materiały w trakcie przygotowania Cool będzie wesoło!

Piętnujemy
tych którym brakło opanowania

Piętnujmy
także tych przez których te opanowanie stracił nie jeden z nas.

zachęcam zwróćcie uwagę na pojazd WBR- który po wypasie ma 520-550 metrów spota dokonał rewelacyjnego wyniku 7 wyswieconych !!!  NO I PRZEGRALI... Big Grin oceńcie sami czy hipotetycznie jak by mu ktoś nawymyślał to miał by rację czy nie?

Odpowiedz
To się SUCHY popisał  pewnie zakapował drona. Shy
raczej już dostał za swoje w czasie bitwy! więc dajcie mu spokój . W temacie jestem za upominaniem przeciw wyzywaniu ! i za piętnowaniem bezmyślnej gry fenomenów.
Odpowiedz
(21-02-2017, 08:53 AM)faj_terPL napisał(a): To się SUCHY popisał  pewnie zakapował drona. Shy
raczej już dostał za swoje w czasie bitwy! więc dajcie mu spokój . W temacie jestem za upominaniem przeciw wyzywaniu ! i za piętnowaniem bezmyślnej gry fenomenów.

I taki też chyba był zamysł tego wątku. Tongue
Nie trzeba od razu komuś wypominać jak ten ktoś zagrał tylko dlatego, że pokazał nieodpowiednie zachowanie kogoś "od nas".
[Obrazek: VMWp47U.jpg]
Odpowiedz
Wkładka z serii o tych co dużo krzyczą i mało robią Big Grin

wulgaryzmy na przyzwoitym poziomie , gra też nieźle  ZASZCZYTNE przedostatnie miejsce.
brawo tak trzymać Tongue 

pozdrowionka dla kolegi z   [BPO]  PiotruśPan

Odpowiedz
Nie widzę żadnego, absolutnie ŻADNEGO wytłumaczenia dla chamstwa i rzucania mięsem.
Jeśli kogoś ponosi to niech wyzywa sobie w domu.
A jeżeli ktoś nie potrafi sobie poradzić ze złością, to chyba powinien pomyśleć nad zmianą gry.
Odpowiedz
Niestety chamstwa jest tyle że bardzo ciężko się z nim walczy
AW tak naprawdę nie dysponuje środkami które skutecznie eliminują takie epizody.
Powinno być potwierdzenie do gracza zgłaszającego delikwenta że kara została przyznana i gościu ma bana np. na 24h

Wszystkie raporty w AW tak naprawdę wrzucane są do kosza a takie imbecyle nadal psują nam nerwy.
Odpowiedz
(21-02-2017, 10:53 PM)JoCołg napisał(a): Wkładka z serii o tych co dużo krzyczą i mało robią Big Grin

wulgaryzmy na przyzwoitym poziomie , gra też nieźle  ZASZCZYTNE przedostatnie miejsce.
brawo tak trzymać Tongue 

brawo brawo szkoda że tak mało grasz i nie widzisz moich wyników tamta bitwa była stokowym czołgiem samo co kupionym. i po zatym od kilku dni miałem nonstop przegrane bo ludzie nie potrafili jechac i capować. zanim zaczniesz takie coś na forum umieszczać pograj troche i poobserwuj danego gracza. Nie pozdrawiam.

(21-02-2017, 10:53 PM)JoCołg napisał(a): Wkładka z serii o tych co dużo krzyczą i mało robią Big Grin

brawo tak trzymać Tongue 

Dodatkowo kiedy ty jeździsz i robisz tylko DMG ktos zamiast skupiać sie na DMG probuje przejmować bazy.
Odpowiedz
Te forum na pewno nie rozwija się tak jak powinno.Trzeba coś z tym zrobić.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości