Ban na forum AW za multi konto
Witam dostałem nagrodzony banem permanentnym za udział w rozmowie na temat graczy na serwerze RU.
A dokładnie za to że syn z swojego konta napisał nowy temat "gracze na innym serwerze niż EU"
i w tym temacie napisał by Wygnaniec założył temat o grze i promocjach na serwerze RU na aw.gamestone.pl bo tu tak szybko nie zamykają tematów.

Tym naszym moderatorom to już całkiem woda sodowa do głowy uderza, jakiś czas temu wyłapałem bana na trzy dni za odpowiadanie Ebonemy na forum. On również  wyłapał bana ale chwilę później pisał już z innego konta i jakoś bana permanentnego nie wyłapał (a szkoda było by mniej jadu na forum)
Jak ktoś wie jak napisać po Angielsku odwołanie do suportu to proszę o pomoc.
Odpowiedz
Hej

Mozesz sprobowac tak:

Dear Sir/Madam

My secondary account on AW forum was banned for multi account offence. Can you please take this restriction down?

Best regards
pancerny kartofel

Moze zadziala, acz mam pewne przeczucia, ze multi nie jest mile widziane.
Odpowiedz
Jeżeli chodzi Ci o to, czy można założyć tutaj, na forum, wątek odnośnie promocji i wydarzeń na rosyjskim serwerze AW to droga wolna. Nikt nie będzie miał nic przeciwko temu.

Co do napisania do supportu. Możesz na przykład napisać coś takiego:

Dear support

My account on AW forum was banned permanently for "multi account offence".
I believe that it had to be some mistake because I have only one account.

My son uses the same IP address as I and I think this caused a problem.
Can you please take this restriction down?

Best regards
pancerny kartofel
[Obrazek: VMWp47U.jpg]
Odpowiedz
(26-02-2017, 11:57 PM)pancerny kartofel napisał(a): ..Tym naszym moderatorom to już całkiem woda sodowa do głowy uderza, jakiś czas temu wyłapałem bana na trzy dni za odpowiadanie Ebonemy na forum. On również  wyłapał bana ale chwilę później pisał już z innego konta i jakoś bana permanentnego nie wyłapał ...

norma i żadna nowina pełna cenzura i poplecznictwo kolesiostwo i nie na darmo jest uważane za najgorsze forum z oficjalnych w AW.

jeden z tych jaśniepanów-moderatorów wpadł do nas na Tsa i zaczął przeklinać jak menel pod budką z piwem i straszyć jak woźny dzieci w piaskownicy skończyło się tak że  dostał  bana- PERSONA NON GRATA  i wyleciał z serwera, Big Grin

Co do rosyjskiego serwera PROJEKT ARMATA  gra się przyjemnie i jest pełno graczy 24/24 godz. kolejka  trwa parę sekund i jesteś w bitwie na dowolnym trybie gry. Dobre rozwiązanie dla tych co nie mają nic do roboty(wszystko kupili-wyekspili Big Grin ) na naszym EU i czekają na aktualizacje

Jest sporo promocji można wiele wygrać w konkursach i innych wydarzeniach których organizują naprawdę dużo.
Popieram stworzenie na GS wątku informacyjnego na temat co Projekt Armata oferuje po rosyjskiej stronie mocy Tongue
Odpowiedz
Niestety ale tam pracują tacy sami moderatorzy jak u nas Undecided

Może trzeba napisać do mail,ru? Ma ktoś jakiś pomysł?

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
(27-02-2017, 02:32 PM)pancerny kartofel napisał(a): Niestety ale tam pracują tacy sami moderatorzy jak u nas Undecided
Może trzeba napisać do mail,ru? Ma ktoś jakiś pomysł?

Póki co poczekaj na odpowiedź, analizują sprawę. Poprosili Cię tylko, abyś nie wysyłał kilku zgłoszeń w tej samej kwestii.
Napisanie do Mail.ru, lub ich wsparcia, nic nie da ponieważ tylko "nasz" support zajmuje się serwerem EU i NA.
[Obrazek: VMWp47U.jpg]
Odpowiedz
(27-02-2017, 03:55 PM)sebastor napisał(a): Póki co poczekaj na odpowiedź, analizują sprawę. Poprosili Cię tylko, abyś nie wysyłał kilku zgłoszeń w tej samej kwestii.
Napisanie do Mail.ru, lub ich wsparcia, nic nie da ponieważ tylko "nasz" support zajmuje się serwerem EU i NA.

raczej nic z tego nie będzie bo dostałem przedtem taką odpowiedz.

Dear Player,

Thank you for contacting us.

According to the information received, account with email "pancernykartofel@gmail.com" has been used to bypass the initial ban, and thus the ban will not be lifted.

Thank you for your kind understanding in this matter.

To niech ci wszyscy zajebiści moderatorzy z AW sobie barana strzelą bo to przechodzi ludzkie pojęcie .
Hype za przyzwoleniem króla Maciusia robią na forum co chcą obrażają graczy szerzą nienawiść wśród graczy i jest wszystko w porządku.

A człowiekowi który ma syna i również grywa w  AW blokują konto.
to znaczy jak ktos ma brata i brat też gra w AW to trzeba ich zbanować bo to jest multi konto?
co to jest za chora logika.

Niech Ci fachowcy z polskiego forum zobaczą ile postów było napisane z obu kont i czy może było pisane coś z jednego konta i odpowiadane z drugiego konta.

Tak jak kiedyś napisałem niech zbanują wszystkich graczy z forum oprócz Ebonego i <cenzura> i moderatorzy razem z królem Maciusiem pisują sobie na forum i bawią się wyśmienicie.
Odpowiedz
(27-02-2017, 07:28 PM)pancerny kartofel napisał(a): raczej nic z tego nie będzie bo dostałem przedtem taką odpowiedz.

Dear Player,

According to the information received, account with email "pancernykartofel@gmail.com" has been used to bypass the initial ban, and thus the ban will not be lifted.

To niech ci wszyscy zajebiści moderatorzy z AW sobie barana strzelą bo to przechodzi ludzkie pojęcie .
Hype za przyzwoleniem króla Maciusia robią na forum co chcą obrażają graczy szerzą nienawiść wśród graczy i jest wszystko w porządku.

A człowiekowi który ma syna i również grywa w  AW blokują konto.
to znaczy jak ktos ma brata i brat też gra w AW to trzeba ich zbanować bo to jest multi konto?
co to jest za chora logika.

Niech Ci fachowcy z polskiego forum zobaczą ile postów było napisane z obu kont i czy może było pisane coś z jednego konta i odpowiadane z drugiego konta.

Tak jak kiedyś napisałem niech zbanują wszystkich graczy z forum oprócz Ebonego i <cenzura> i moderatorzy razem z królem Maciusiem pisują sobie na forum i bawią się wyśmienicie.
TWOJA skarga przechodzi przez "nadzorce" jesniepanów i jest to dalej ich koleś....Wink więc marne szanse...wiem to z autopsji Wink
Odpowiedz
Moze doloze cos ode mnie. W koncu chodzi o mnie i takiej klamliwej propagandy nie bardzo bede znosil. Niech na tym forum poznaja tez druga strone medalu.

(27-02-2017, 10:29 AM)JoCołg napisał(a): jeden z tych jaśniepanów-moderatorów wpadł do nas na Tsa i zaczął przeklinać jak menel pod budką z piwem i straszyć jak woźny dzieci w piaskownicy skończyło się tak że  dostał  bana- PERSONA NON GRATA  i wyleciał z serwera, Big Grin

Drogi Jocolgu (lub sokznooba jak sie tytulowales na forum AW). Kilkanascie osob (jak ne wiecej) zglaszalo mi twoje nieskladne jezykowo i merytorycznie posty w sekcji polskiej. W koncu postanowilem po dobroci, ze szczerymi intencjami pogadac z toba na twoim TSie. Niestety przez pierwszych kilka dni nie udawalo mi sie ciebie zlapac i jedyna komunikacja jaka udalo mi sie ustanowic byla z Sephirotem (przyznam, ze wychowany, mlody czlowiek z ktorym milo sie rozmawialo). Obiecal, ze przekaze ci moje slowa (co zapewne zrobil bo nie byles zdziwiony kiedy juz cie zlapalem na zywo). Niestety kiedy juz udalo mi sie z toba porozmawiac (o ile to ktos moglby nazwac rozmowa) polegala na tym, ze ja cie bardzo grzecznie poprosilem o pilnowanie kultury jezyka na forum a to wlasnie ty wyleciales na mnie z miesem. Pamietasz? Jak to lecialo? Ze mam sie nie wcinac (powiedziane w zupelnie niekulturalny sposob) w twoj jezyk? Dobrze, ze przytoczyles w swoim poscie "menela pod budka z piwem" bo wlasnie mialem wrazenie, ze spotkalem sie na ulicy z jakims podpitym jegomosciem.

Kolejnym aspektem, ktory jest deko klamliwy jest to ze "dostalem bana i wylecialem z serwera". O nie, kochany, na waszym serwerze bylem jeszcze raz pozniej a bana dostalem dopiero po tym, jak po ostrzezeniach i prosbach, ktore nie skutkowaly, ty dostales bana na forum AW. Wiec prosze nie szerz tu propagandy swojego sukcesu bo niestety jestem, moge tu przyjsc i skonfrontowac twoje slowa.

Co do tematu bana za multi. Pierwsze powiedzmy sobie, ze te zasada obowiazuje na forum od poczatku. Dwoch moderatorow przesledzilo skrupulatnie posty "ojca" i "syna" i w sposob jasny wyszlo, ze jedno konto sluzylo do normalnego pisania a drugie do trollowania. Zreszta w poscie ktory zacytuje, drogi pancerny kartoflu:

(27-02-2017, 07:28 PM)pancerny kartofel napisał(a): Dear Player,

Sam pokazujesz (pogrubiony tekst), ze walczysz z supportem o swoje wlasne konto a nie syna. Jakos nie spieszy mi sie uwierzyc, ze syn twoj uzywa tego samego nicka co ty. Wiec moi drodzy teraz jedynie zastanawia mnie co wami kierowalo, kiedy postanowiliscie rozpoczac swoja propagande klamstw, gdzie jeden nie sadzil, ze zostanie skonfrontowany a drugi wprost udowodnil, ze klamie tu i do supportu AW.
Odpowiedz
Drogi Artofaxie z początku odblokowali mi moje konto ale Syna było nadal zablokowane więc napisałem do suportu o odblokowanie konta syna. Walczę o to konto jak o swoje bo to konto mojego Syna i wiem że nic złego na forum nie napisał. Akurat do Ciebie mogę mieć żal bo jesteś moderatorem tego HYPEowego forum. Sprawdź ile postów napisał mój syn może 7 ja napisałem około 70 postów i jak dostaem bana na trzy dni to uważałem  ze to mi się należało. Więc idź  na forum AW i dalej rozdawaj bany tylko nie HYPE  bo Maciuś się na Ciebie obrazi.
Odpowiedz
Drogi pancerny kartoflu. Twojego, drugiego konta u_4 cos tam nikt nie blokowal ani zaden ban nie polecial. Support nie musial wiec go odblokowywac. Walczysz o "konto jak o swoje" i nagle sie okazuje, ze twoj wlasny email jest do niego przypisany. Prosze, czytaj to co napisalem a przede wszystkim co sam napisales ze zrozumieniem. Bo wlasnie tak, ty zacytowales odpowiedz z supportu, gdzie jest wyraznie napisane, ze to wlasnie konto jest powiazane z mailem "pancernykartofel@".
Bardzo mnie cieszy, ze utrzymujesz swoje konta w formule u_cyferki; daje ci to niepodwazalna okazje do zonglowania faktami. Niestety potem musisz sie zastanawiac, co poszlo nie tak.

Male P.S.
Hype'y maja wiecej powodow do nienawidzenia moderatorow i community managerow niz ty. Jedyne co ich odroznia to to, ze jak ich zalewa zolc to ta zolc nie zalewa tez forum AW.
Odpowiedz
(27-02-2017, 11:50 PM)Artofaxe napisał(a): Moze doloze cos ode mnie. W koncu chodzi o mnie i takiej klamliwej propagandy nie bardzo bede znosil. Niech na tym forum poznaja tez druga strone medalu.

DROGI ARTEFAXIE moderatorze moderatorów 

BRAWO !!!

Opisując sytuację nie wskazałem że to ty Artofaxe jesteś tym opisywanym jaśniepanem-poplecznikiem całego zamętu na forum AW, miedzy innymi dzięki któremu dzieje się tam to co widać i słychać. Jak jest wszyscy wiedzą i fakt że się przyznałeś że o ciebie chodzi swiadzczy jedynie o tym że nie mówisz  prawdy i tłumaczysz się bo masz przerost formy nad treścią Big Grin

nikogo  tu nie zbanujesz za głoszenie treści niezgodnych z głównym i jedynym słusznym nurtem głoszonym przez bałwochwalców i popleczników widzę że poczucie bezsilności daje Ci się we znaki co? 

Tu  jest  FORUM  

do kolegi

[Obrazek: avatar_36.jpg?dateline=1480891811]

pancerny kartofel [Obrazek: buddy_offline.png] 
W czepku urodzony

daj se spokój on-oni mają zawsze racje(bynajmniej tak im się wydaje) nie widzisz że ten człowiek nie odpuści ty swoje a on swoje potem jeszcze wejdzie ci na tsa i będzie cie straszył i bluzgał. Big Grin  IGNORUJ najlepsze rozwiązanie w kontaktach z tego typu ludźmi. To jest typ który jako moderator zamiast łagodzić konflikty to je tworzy mnoży i powiela zamiast trzymać porządek to sam stwarza zamieszanie i zamęt.
Odpowiedz
Kogo ja tu widzę Artefaxe szara eminencja z AW. Jeszcze tylko jego tu brak i  zaraz będziemy mieli AW forum2
Odpowiedz
(28-02-2017, 01:44 AM)Artofaxe napisał(a): Male P.S.
Hype'y maja wiecej powodow do nienawidzenia moderatorow i community managerow niz ty. Jedyne co ich odroznia to to, ze jak ich zalewa zolc to ta zolc nie zalewa tez forum AW.

widzę spore problemy z pisaniem ortografia na takim samym poziomie co i zachowanie(kultura osobista)
 co do cytatu : chyba naprawdę wierzysz  w to co piszesz. Tylko że jakie to dalekie od rzeczywistości.
Odpowiedz
Drogi Artofaxie.

Na forum nie mogę się zalogować z konta u_4 coś tam i syn ze swojego konta u_10 coś tam (mail  to pancernykartofel@gmail.com)
bo zbanowaliście IP. 
Więc teoretycznie zbanowaliście konto mojego syna, a w praktyce zbanowaliście dwa konta o czym zapomniałeś napisać.
Odpowiedz
Do JoCołg napisałeś do kartofla o ignorowaniu a sam dalej to ciągniesz. Jaki to ma sens nic  nie musisz udowadniać, wiadomo jak działa i na co go stać( pisze o Artefax )  kto odwiedzał forum AW wie co tam się dzieje i dla czego a przede wszystkim dzięki komu. . to samo do pancerny kartofel dajcie na luz i lepiej pomyślcie o propagowaniu serwera Ru. Skoro nasz drogi sebastor niema nic przeciwko można wykorzystać to forum do ściągnięcia i reklamowania gry u ruskich w końcu to ta sama gra a jak się dowiedziałem gra się fajnie i jest kupa ludzi .Przyjemnie i pożytecznie forum urośnie a ludziska będą cisnąć w czołgi.
 Może sebastor pomoże coś wymyśleć da jakiś pomysł a może sam się tym zajmie Big Grin
Odpowiedz
Naprawdę jestem w stanie zrozumieć frustrację wynikającą z nałożenia kary w formie bana na oficjalnym forum AW. Osobiście uważam, że aby kogoś oskarżyć nie wystarczy chcieć - napisać dobre lub złe rzeczy, jest bardzo prosto. Najważniejszym czynnikiem jest udowodnienie swoich racji. Nie każdy zna sprawę (a wiemy, że większość nie). Natomiast każdy ma prawo przyjąć dogodne dla siebie stanowisko - bez znaczenia, czy jest ono słuszne, czy nie. Skoro mamy rzekomą "ofiarę" i rzekomego "kata", będąc na gruncie neutralnym - wyjaśnijcie sprawę pokojowo (skoro już sprawa została upubliczniona). Każdy tutaj obecny jest człowiekiem prawa? Rozumiemy swoje potrzeby i obawy, sama wymiana pustych zdań nie zda żadnego egzaminu.

(28-02-2017, 10:16 AM)faj_terPL napisał(a): Może sebastor pomoże coś wymyśleć da jakiś pomysł a może sam się tym zajmie Big Grin

Co 2 głowy to nie jedna, a więcej to jeszcze lepiej - proponujcie, wszystko jest do obgadania Wink
Odpowiedz
(28-02-2017, 11:55 AM)Deathbringer napisał(a): Co 2 głowy to nie jedna, a więcej to jeszcze lepiej - proponujcie, wszystko jest do obgadania Wink

Od i dobrze mądrego posłuchać Cool
Jest tu aktywnych co nie miara zamiast wypominki robić i truć o p.upie Maryni  mogli by coś pożytecznego zrobić
 a i ja trzy grosze dorzucę
Odpowiedz
(28-02-2017, 09:56 AM)pancerny kartofel napisał(a): Drogi Artofaxie.

Na forum nie mogę się zalogować z konta u_4 coś tam i syn ze swojego konta u_10 coś tam (mail  to pancernykartofel@gmail.com)
bo zbanowaliście IP. 
Więc teoretycznie zbanowaliście konto mojego syna, a w praktyce zbanowaliście dwa konta o czym zapomniałeś napisać.

Drogi kolego

Ja doskonale sobie zdaje sprawe z tego, ze latwiej jest gdybac z czego korzystamy na forum niz dowiedziec sie rzetelnie jak jest naprawde. Nie banujemy po IP, banowane sa tylko pojedyncze konta. Nawet z ciekawosci przegladnalem liste i nie ma tam konta u_4 cos tam. Nikt tez z supportu nie nakladal jakichkolwiek dodatkowych restrykcji. Prosze cie bardzo o nie wymyslanie faktow, ktore nigdy sie nie wydarzyly a mogly bo kara tymczasowego bana jest przewidziana dla glownego konta regulaminem. Z mojej strony mysle, ze to wyczerpuje ten temat bo na sile nie chce mi sie ciagle powtarzac, ze tylko jedno konto zostalo zbanowane.

Koledze sokznooba, czy tez jocolg polecilbym odpowiedziec na tezy postawione przeze mnie w pierwszym moim poscie. Tworzenie krzykliwych i nic nie wnoszacych postow czy tez czepianie sie mojego sposobu pisania (chociaz wszyscy wokol wiedza, ze nie mam zainstalowanego polskiego zestawu znakow) nie pomoze ci w zaden sposob w dodaniu waznosci do tych klamstw, ktore wypisales w swoim pierwszym poscie.

Co do reszty kwestii, ktore tak sie jakos pojawily to pragne podkreslic, ze forum gs.pl nie jest dla mnie jakos specjalnie niedostepne. Moglem sie tu zarejestrowac, napisac odpowiedz na wasze mniej lub bardziej prawdziwe watpliwosci i tyle. To nie jest tak, ze to forum to jakas swiecona woda a ja diabel i sie bede trzymal z daleka. Niestety musicie zdawac sobie sprawe z tego, drodzy koledzy, ze nie jest to zasada, ze jezeli gdzies nie moge zedytowac, usunac lub przeniesc posta czy tez kogos ukarac ostrzezeniem lub banem to tam sie nigdy nie pojawie i nigdy nic nie napisze.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
myślę że na tym wątku należało by przeprowadzić zabieg eutanazji Tongue , ponieważ zaniża poziom naszego forum Angry
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości