Ban na forum AW za multi konto
Drogi Artofaxie

Dzisiaj już mogę zalogować się  na forum AW, syna konto jest nadal zbanowane.

Ja nie kłamałem że nie mogę się zalogować się na forum. Po prostu gdy syn zalogował się do gry i chciał wejść na forum wyskakiwał ban,
ja po zalogowaniu się na swoje konto i wejściu na forum wyskakiwał ban, ale zmieniał się tylko nick gracza a numer konta pozostawał ten sam.
więc coś wy tam mieliście skopane.
Odpowiedz
Niestety, forum aw.my.com nie działa najlepiej. Ja podczas trwania bana również miałem problemy z wejściem nań. Nawet próba zalogowania się na konto syna (a dwie moje latorośle mają konta w AW, zarejestrowane na ich osobiste adresy mailowe) nie przynosiła spodziewanego skutku. Dopiero wylogowanie się z forum, a następnie wylogowanie ze strony głównej AW i restart przeglądarki umożliwił mi wejście na forum "incognito" i zapoznanie się z treścią najnowszych wpisów.
Inna sprawa, że moderacja na forum AW zachowuje się bardziej jak karbowy, a nie opiekun forum. W przypadku zboczenia dyskusji w niewłaściwym kierunku niejednokrotnie zwracałem uwagę z prośbą do moderacji o przeniesienie części postów celem wyczyszczenia wątku, po czym w nagrodę dostawałem bana - oczywiście za "toxic behaviour". A wystarczyłoby przenieść zaśmiecające wpisy do innego (może nawet stworzonego dla takiego spamu) wątku, uczestnikom rozdać ostrzeżenia (a nie od razu bany) i cel byłby osiągnięty: porządek na forum zachowany, a dyskutanci zdyscyplinowani. Taki tryb postępowania moderacji zaobserwowałem na niektórych innych forach, gdzie się udzielam. Panuje tam porządek, a moderatorzy nie są traktowani przez userów jako wrogowie publiczni nr 1. Ale cóż: kim ja jestem, by pouczać moderatorów?
Odpowiedz
Wiadomo że na forum AW bardzo łatwo wyłapać bana za niesprzyjające treści,
tym bardziej że ludzie są bardzo sfrustrowani brakiem balansu i odchodzą szukając innych rozrywek.
[Obrazek: qfo7o7uooa75_t.jpg]
Odpowiedz
No i stało się. Mojemu młodszemu w komputerze padła grafika i korzysta z mojego PeCeta. Do tej pory na oficjalnym forum AW wiele się nie udzielał, bo go to nie kręciło, a niezbędne informacje przekazywałem mu ja. W związku z faktem, że wyłapałem tydzień urlopu, to zalogował się na konto i napisał jeden krótki komentarz.
Efekt? Młody dostał perma na forum, a ja kolejny tydzień za domniemane multikonto. Żenada. Ta tzw. "administracja" to może być co najwyżej woźnym w przedszkolu, a nie siłą sprawczą na forum.
No cóż, w najbliższym miesiącu może wymienię mu grafikę, to znów pojeździmy w trzyosobowym plutonie, a ci zomowcy niech dalej królują w tym swoim bagienku.
Odpowiedz
Mój to samo, "artofaxa" nie przeskoczysz... ;/ nie wiem jakie siły go tam jeszcze chronią, ale dla mnie to totalne dno!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości