Polacy na RU. Projekt Armata
Sporym zainteresowaniem ze strony naszych graczy cieszy się wersja AW. pod nazwą Projekt Armata 
                                           na rosyjskim serwerze.

W paru słowach pragnę przedstawić jak wygląda sytuacja. Pierwsza i najważniejsza różnica między EU to fakt ilości graczy. Serwer RU. jest pełny 24na24 h. o każdej porze można grać na ulubionym trybie. Bez względu na tier i rodzaj czołgu stanie w kolejce to dosłownie parę sekund , jedynie na globalu tier 5-6 czeka w niektórych godzinach parę minut dosłownie 1-2-3 min, od południa problem znika. Społeczność nie jest wrogo nastawiona do obcokrajowców , jeździmy z polską flaga i nie spotkaliśmy się z żadną formą wrogości czy rasizmu . Zdarzały się przypadki gdy Rosjanie chcieli  wstąpić do naszego batalionu  Big Grin
Grę wzbogacają liczne konkursy, promocje ,dodatki można wygrać konto premium, czołgi premium , wzmocnienia itd. Wystarczy grać. W kończącym się już niestety konkursie udało mi sie zdobyć trzy czołgi premium 2x trzeci tier i 1x piąty  Smile
W kolejnym dopiero rozpoczętym zadaniu na dzień dzisiejszy mam już zdobyte 30% kolejnego czołgu premium tier 5-ty. Dla aktywnie grających jest wiele szans na nagrody i bonusy. Ponadto co miesiąc jeśli grasz codziennie co najmniej 2 bitwy są losowane kolejne nagrody np.konto premium wzmocnienia czołg itp. 
Sporo polskich graczy widać w bitwach i batalionów też nie brakuje są koledzy z
[ WILKI]  als.[ LUPI] na ru.
 [Dcry] als. [GROMY] na ru.
[BANDA] als. [HORDA] na ru.

i zapewne jeszcze inni z którymi na razie nie udało się skontaktować. 
Same rozgrywki trochę się różnią od EU. Rosjanie mają inny styl gry i bitwy powiedział bym że są ciekawsze, zwłaszcza na PVP widać tę różnice. Po za tym jak wszędzie są kozacy i pomidory  Big Grin
 Aby zagrać trzeba pobrać klienta gry ze strony PROJEKT ARMATA aw.mail.ru  i założyć koto email najlepiej na @mail.ru 
gdzie nie potrzeba cyrylicy i rejestracja jest bajecznie prosta. 
 Pisałem o plusach teraz minusy:
-wysoki ping który dotyczy przede wszystkim tych co odbierają internet inaczej niż przez kabel. m/w na poziomie 80-100  aczkolwiek w niczym to nie przeszkadza bo gra chodzi płynnie nie zacina się. 
- nie ma promocyjnych doładowań codziennie jak na eu. a tylko co miesiąc.
 i było by chyba na tyle minusów. 
A! niestety jeszcze jedna niedogodność trzeba robić wszystko od nowa ale jeśli ktoś chce grać i ma już dość pustego serwera eu i stania w kolejce 30min czekając na grę to jest to najlepsza alternatywa a expienie  czołgów jest tak samo szybkie jak na eu.

Wydaję mi się że przy wsparciu naszych cudownych moderatorów Big Grin uda się nam rozwinąć ten wątek i stworzyć solidny informator dla polskiej społeczności na serewrze ru. PROJEKT ARMATA.
Odpowiedz
Od siebie dodam, że mają świetny program dla znajomych, który jest tak skomplikowany jak budowa cepa, ale brak go na EU Sad https://aw.mail.ru/user/brotherhood/
Odpowiedz
właśnie pisałem że nic nie robicie Big Grin  a tu proszę cyk myk i jest. Ładnie to wygląda ale czy jest tam język polski lub angielski bo po rosyjsku niewiele ludzi czyta i w garażu może być problem nie wspomnę o informacjach konkursach ktoś musiał by to tłumaczyć informować co z czym. Na pewno wiele osób założy konta będzie grało bo na europejskim nieciekawie to wygląda i widoków nima bynajmniej jeszcze długo ale cyrylica to dla wielu może być problem.
Odpowiedz
(28-02-2017, 12:53 PM)Deathbringer napisał(a): Od siebie dodam, że mają świetny program dla znajomych, który jest tak skomplikowany jak budowa cepa, ale brak go na EU Sad https://aw.mail.ru/user/brotherhood/

o tym wspominałem dwa dni grania w plutonie i 30% czołgu stoi w garażu  Big Grin do tego jeszcze paru kolegów na raz dwa trzy i rośnie samo Tongue

do 

[Obrazek: avatar_96.jpg?dateline=1485767186]

faj_terPL [Obrazek: buddy_online.png]

niestety strony są pisane cyrylicą ale tłumacz gogle nieźle sobie radzi kwestia garażu to jest chyba do rozwiązania zmienialiśmy język na angielski ale niestety po ponownym włączeniu wraca rosyjski więc trzeba tę operacje powtarzać nie wiem czy to nasz błąd czy coś działa nie tak . Jest jeszcze kolejna opcja wstąpić do batalionu np.naszego gdzie stare zgredy jeszcze coś pamiętają z rosyjskiego i ci pomogą Cool
Odpowiedz
(28-02-2017, 12:55 PM)faj_terPL napisał(a): właśnie pisałem że nic nie robicie Big Grin  a tu proszę cyk myk i jest. Ładnie to wygląda ale czy jest tam język polski lub angielski bo po rosyjsku niewiele ludzi czyta i w garażu może być problem nie wspomnę o informacjach konkursach ktoś musiał by to tłumaczyć informować co z czym. Na pewno wiele osób założy konta będzie grało bo na europejskim nieciekawie to wygląda i widoków nima bynajmniej jeszcze długo ale cyrylica to dla wielu może być problem.

Nie wiem czy kiedyś nie tłumaczyłem tego na aw.pl, aczkolwiek nawet jeśli to pewnie i tak przepadło. Są 2 sposoby:

1. Wrzucić przez google translator - mniej więcej każdy zrozumie o co chodzi.
2. Mógłbym to przetłumaczyć na nasze, ale na razie nie widzę w tym sensu Smile, a to dlatego że patch 0.19 to krok deweloperów w jedną z 2 stron - albo przyciągną do siebie masy ludzi, albo stracą to co mają i "pogrzeb, zapomnij".

Nie wykluczam że RU stanie się przez to bardziej atrakcyjny dla ludzi z "zachodu", wtedy realniej pomyślimy nad tym, aby umilić i ułatwić rozgrywkę dla graczy. Ale to moje zdanie, na ten czas Smile
Odpowiedz
właśnie ta niepewność wykończyła eu i dalej wykańcza czołgo-maniacy popadają w depresję Big Grin  i są zmuszeni do grania na ru. Ale przeżyliśmy potop szwedzki przeżyjemy i radziecki. Dziękuję  Panowie za informację i radę oraz za zaproszenie do batalionu .
Zaczynam ściągać ARMATE. Smile
Odpowiedz
Nie wiem, czy któraś z tych metod zmiany języka jeszcze działa, ale możecie zerknąć też tutaj: Klik
[Obrazek: VMWp47U.jpg]
Odpowiedz
A ja od siebie zapraszam do APPLE na serwerze RU Smile
Odpowiedz
(28-02-2017, 01:48 PM)sebastor napisał(a): Nie wiem, czy któraś z tych metod zmiany języka jeszcze działa, ale możecie zerknąć też tutaj: Klik

Niestety żadna z tych metod nie działa. Po każdej ingerencji w plik user.cfg launcher automatycznie weryfikuje i nadpisuje zmieniony plik  Sad .
Odpowiedz
(28-02-2017, 04:02 PM)noobPL napisał(a): Niestety żadna z tych metod nie działa. Po każdej ingerencji w plik user.cfg launcher automatycznie weryfikuje i nadpisuje zmieniony plik  Sad .

W takim razie ta czynność (podmienienie pliku już po weryfikacji), z drugiej metody, powinna działać.
  • Uruchom grę w launcherze i poczekaj na zakończenie procesu weryfikacji plików

• Zanim gra się uruchomi, wklej i zastąp oryginalny plik „User.cfg„"
Może ktoś kto już jest obeznany z RU niech się wypowie w kwestii zmiany języka. Tongue

P.S.

Przypomnę tylko jeszcze o jednej rzeczy, aby nie było niedomówieńPamiętajcie że tego typu ingerencja to złamanie EULA i może się to źle zakończyć. Najlepiej będzie "wyuczyć" się interfejsu itp. Wink
[Obrazek: VMWp47U.jpg]
Odpowiedz
Drugą metodę tez sprawdzałem, ale u mnie podmiana pliku po weryfikacji powoduje ponowną weryfikację  Big Grin . Na szczęście znam rosyjski na tyle, że cyrylica nie stanowi dla mnie problemu. Cool
Odpowiedz
            batalion [BANDA]  na serwerze ru. PROJEKT ARMATA gra pod nazwą [HORDA] nasze  pierwsze skromne osiągnięcia  Tongue

[BANDA] & [HORDA] oferuje pomoc na Ru. rejestracja, expienie czołgów, tłumaczenie itp. Nie jesteście sami gdy gracie z nami Big Grin
Odpowiedz
Podbijam temat, może odezwali by się tu gracze z PL grający na RU i zbudowalibyśmy jakąś większą ekipę? Smile
Odpowiedz
Thumbs Down 
(08-12-2017, 02:26 PM)Grissley napisał(a): Podbijam temat, może odezwali by się tu gracze z PL grający na RU i zbudowalibyśmy jakąś większą ekipę? Smile

Witaj Smile temat RU upadł, wiosenna aktualizacja i dalsze -zresztą udane- próby zepsucia tej gry zaowocowały tym że ci co naprawdę chcieli grać i  zależało  im na tej grze...odeszli. Wystarczy popatrzeć na forum i ostatnie wpisy: daty same powiedzą  ci że jest mizernie. Garstka starych graczy którzy pozostali ledwo znosi to co się dzieje na EU : Angry
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości