"NIE" dla moderatorów FORUM AW!
Exclamation 
Witam serdecznie wszystkich miłośników gry AW, a w szczególności użytkowników FORUM.
W grze i na FORUM możecie spotkać mnie pod nickiem Godyl.
Chciałbym na łamach Gamestone'u opublikować pewien tekst, który zapewne nie wszystkim się spodoba. Chciałbym dodać, że portal Gamestone jest w tym temacie stroną neutralną, a jako portal społecznościowy jedynie udostępnia mi miejsce do opublikowania tego tekstu.
Publikacji dokonuję tutaj gdyż na polskim FORUM Armored Warfare moje posty są notorycznie kasowane przez moderatorów, a ja banowany wg nich za "Trolling" lub "Obraze spółki zarządzającej".
A mianowicie.
Chciałbym rozpocząć akcję "zbierania podpisów" w wsprawie odwołania aktualnych moderatorów i Community Managera z aktualnie zajmujących przez nich funkcji.
Nie jestem jedyną osobą, której posty są kasowane. Wolność słowa zaczyna zanikać, a wracają czasy PRLu gdzie nie mogłeś publicznie wyrażać swojego zdania na większość tematów.
Uważam również, że nasi moderatorzy są stronniczy i mało profesjonalni. Jeden z nich nawet wchodził na TeamSpeak batalionów pod wpływem alkoholu. Posty, które im nie pasują są kasowane, a próba ponownego ich zamieszczenia wiąże się z BANEM dla osoby publikującej. Taka rzecz nie może mieć miejsca. Jesteśmy społecznością tej gry i mamy prawo wyrażać swoje opinie i niezadowolenie z aktualnego stanu rzeczy jaki prezentuje gra oraz jej "pracownicy" w tym reprezentujący polskie społeczeństwo moderatorzy i CM.
Dlatego chciałbym zachęcić osoby, które popierają moje zdanie i próbe polepszenia sytuacji na FORUM o zgłaszanie się w tym temacie wpisując swój nick z FORUM i gry: np. GodylPL/Godyl (nick z forum/nick z gry).
Pokażmy, że mamy prawo do wyrażania własnego zdania i opini. Pokażmy, że razem stanowimy o sile polskiej społeczności Armored Warfare, pokażmy, że zależy nam na grze i na jej przetrwaniu. Zacznijmy coś zmieniać. 
Nie chce aby ten temat był dyskusją "za i przeciw" a jedynie miejscem zgłaszania się chętnych osób do w/w akcji.
Jeśli nie chcecie ujawniać się publicznie piszcie do mnie na PW.
Razem jesteśmy w stanie zmienić przyszłość Wink
Pozdrawiam - Godyl

Wątek do GameStone na FB: https://www.facebook.com/gamestoneAW/pos...7892398498
Odpowiedz
Masz moje poparcie Godyl. Moze sie okazac, ze moj glos bedzie wielka pomoca dla Ciebie. Nicki z forum i gry: Artofaxe/Artofaxe
Odpowiedz
,,Niech to będzie przyjazne miejsce, w którym będziecie mogli porozmawiać o wszystkim, ale z jedną zasadą - w kulturalny sposób! To ma być projekt jednoczący, a nie dzielący ludzi. Inicjatywa, w której znajdziecie odpowiedzi na nurtujące pytania i pomoc w każdym aspekcie Waszej ulubionej gry.''

,,Masz moje poparcie Godyl. Moze sie okazac, ze moj glos bedzie wielka pomoca dla Ciebie. Nicki z forum i gry: Artofaxe/Artofaxe ''

,,nie wywołuj wilka z lasu '' a co mi tam auuuuuuuuu
Odpowiedz
(11-03-2017, 12:25 AM)Artofaxe napisał(a): Masz moje poparcie Godyl. Moze sie okazac, ze moj glos bedzie wielka pomoca dla Ciebie. Nicki z forum i gry: Artofaxe/Artofaxe

Czysta rasowa 100% HIPOKRYZJA !!! jeden z czołowych banowców ten który wspiera i jest motorem maszyny kasującej posty i banującej niewygodnych wyrażających inne myśli niż wskazuje trend określony przez bałwochwalców i cenzorów,  straszący
(prawdopodobnie pod wpływem alkoholu) na ts-ach. Moze sie okazac, ze moj glos bedzie wielka pomoca dla Ciebie 
Moderator maderatórów nadzorca i główny odpowiedzialny za cały bajzel na tym pseudo-forum .
Big Grin Bedzie wspierał... Big Grin    co ? Exclamation Huh  Nie doczytałeś że ten watek jest przeciw takim własnie JAK TY? !
Odpowiedz
no i się zaczęło
Angel
nie myślcie że nie popieram zarzutów pod adresem tego pana ale post powinien zostać usunięty już po pierwszych wypowiedziach przez administrację
po pierwsze gość ,,sra'' w waszym ogródku
po drugie zaraz będziecie tu mieli wojnę troli a ja jako dyplomowany wielokrotnie ,,odznaczony,, stary trol chętnie dołącze
Odpowiedz
Nie wiem o co ten ambaras. Godyl ma, z moim, cale 9 podpisow. Myslalem, ze chcecie, zeby mial mozliwie jak najwiecej.
Odpowiedz
<edit>

a po co usuwać ? Big Grin głosuje sam przeciw sobie  Big Grin niech  ludzie poczytają będzie większy ubaw  Wink
Odpowiedz
Ludki drogie, na tym forum może pisać każdy, pod warunkiem że jego wypowiedzi trzymają jakiś poziom i nie łamią w znaczący sposób regulaminu.
Gdybyśmy usuwali każdy niewygodny dla kogoś post to chyba doprowadzilibyśmy do sytuacji, z którą podobno walczycie.  Undecided
[Obrazek: VMWp47U.jpg]
Odpowiedz
Drogi sebastorze, w takim razie napisze parę słów na temat kolegi Artofaxe'a w iście kulturalny i przyjemny dla oka sposób Smile

Otóż kolega Artofaxe (nasz nieugięty "obrońca słowa" na forum AW) był za początków gry w batalionie WILKI. Jest to specyficzna osoba, która nie potrafiła znaleźć swojego miejsca na ziemi. Wybredna, niedopuszczająca do siebie krytyki, narzekająca i marudna. Wielokrotnie płakał na TeamSpeaku gdy ktoś robił mu krzywdę w trakcie walki Tongue Narzekał, na każdy aspekt gry i życia. Mieszka w Anglii (chyba, że już zmienił miejsce zamieszkania). Pamiętam jak opowiadał, że szuka pracy ale żadna mu nie odpowiada. I tu znowu narzekał, że ta mu nie pasuje bo za mało płacą, inna, że jego predyspozycje są większe i tak szukał i szukał Smile Z racji, że narzekał za cały batalion ludzie mieli go po dziurki w nosie i został "odstawiony" na boczne tory co strasznie go uraziło, no bo jak ktoś taki jak przewspaniały Artofaxe może być olewany przez innych. Sytuacja ta trwała jakiś czas po czym kolega Artofaxe odszedł z WILKÓW (i chwała mu za to) Tongue Odnalazł się po jakimś czasie jako "prawa ręka" Maxa, naszego moderatora forum Smile I tak to się zaczęło Smile
Duże mniemanie o sobie, chęć spoglądania na innych z góry, samodowartościowanie się i inny cechy jakie prezentuje kolega Artofaxe same przemawiają za tym, że jest to osoba niestabilna emocjonalnie, wybuchowa, nie przyjmująca krytyki innych. A taka osoba nie powinna zasiadać na stanowisku Community Moderatora polskiego FORUM AW. Już nie będę wspominał o wchodzeniu pod wpływem alkoholu na TS batalionów Big Grin

To by było tyle Smile

Podoba mi się Twoje podejście sebastor, bo jak widać tutaj wolność słowa jest pielęgnowana i dzięki takim zachowaniom/wypowiedziom jak Twoje widać gołym okiem jak bardzo różnią się FORUM AW od FORUM GameStone'a.

Dziękuję za uwagę Smile
Odpowiedz
Drogi Godylu.
Chcialbym Tobie zwrocic uwage na to jak bardzo opisales odbicie swojej wlasnej osoby. Tak, pamietam jak ludzie czuli ulge kiedy wychodziles z TSa i tez pamietam jak ci sie udawalo przychodzpic na TSa nie calkiem trzezwy. Popytaj (moze glownie tych ktorzy odeszli) ludzi jak byles, i pewnie nadal jestes, odbierany. To za czasow, kiedy ty zostales dowodca wilkow najwiecej ludzi zmienilo batalion na inny. Myslisz, ze zapomnialem jak ludzie pokazywali swoja ulge jak juz cie nie bylo na TSie? Widzisz ten miecz ma dwa ostrza; ty mozesz cos o mnie napisac, obsmarowac ale ja moge to skonfrontowac.
Odpowiedz
Masz racje Artofaxie Smile Tutaj dopiero mogę napisać o Tobie samą prawdę Smile Na forum AW niestety takiej możliwości nie miałem bo wszystko było kasowane.
Za mojej kadencji z WILKÓW odchodziły osoby, których sami nie chcieliśmy w WILKACH Smile
Dzisiaj, nie będąc już w batalionie WILKI jestem zawsze mile widziany na ich komunikatorze.
Jeszcze nie słyszałem złego słowa na swój temat, a jedynie stwierdzenie "specyficzny" Smile
A ja jako zwykły gracz wchodziłem niejednokrotnie pod wpływem alkoholu na NASZEGO, podkreślam NASZEGO TSa Smile Ty natomiast jako osoba publiczna, moderator, tym samym przedstawiciel AW wchodziłeś na TS obcych batalionów pod wpływem alkoholu i przeklinałeś Smile
Mam podawać przykłady?

PS. Temat jest poświęcony odwołaniu Moderatorów i o nich też zamierzam pisać (głównie o Tobie) Jeśli chcesz założyć temat o mnie to bardzo proszę, niech ludzie poczytają jakim byłem/jestem tyranem i alkoholikiem Smile
Odpowiedz
Jestem za michallo324
Odpowiedz
Moi drodzy, cieszę się że każdy z Was czuje się tu odpowiednio wolny. Ale nadmieniam, że tematem tego wątku jest Wasza akcja, a nie wyciąganie brudów na siebie nawzajem. Nieodpowiednim byłoby usunięcie teraz Waszych postów niezwiązanych z tematem. Jeśli wątek dotyczy jednej sprawy, trzymajmy się jej. Jeśli sytuacja tego wymaga można użyć PW (Prywatna Wiadomość), założyć nowy wątek, czy skorzystać z naszego discorda.

Moim zdaniem, jeśli podjęliście się takiej akcji, niepotrzebnym jest wyciąganie brudów, tym bardziej niezwiązanych z "działalnością". Możecie dyskutować, ale róbcie to w poszanowaniu godności innych. Mam nadzieję, że wszystko jest jasne Smile

Nie ważne jaki jest odzew. Mniejszy, czy większy. Jeśli znajdują się ludzie którzy mają coś do zarzucenia takim "osobom funkcyjnym", na pewno dowiedzą się o tym odpowiednie osoby. Przykładem jest tu artofaxe, nie mogę potwierdzić autentyczności konta na tym forum żadnego z Was, ale jestem skłonny uwierzyć Smile Jeśli ten człowiek chce Wam pomóc, chce rozmawiać - ja na Waszym miejscu skorzystałbym, chociażby dla tego że jest to grunt neutralny. A pomimo że forum to jest małe, należy się liczyć z każdym z Was, tego wymaga etyka.

Dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedz
Napisane przez Deathbringer
Nie ważne jaki jest odzew. Mniejszy, czy większy. Jeśli znajdują się ludzie którzy mają coś do zarzucenia takim "osobom funkcyjnym", na pewno dowiedzą się o tym odpowiednie osoby. Przykładem jest tu artofaxe, nie mogę potwierdzić autentyczności konta na tym forum żadnego z Was, ale jestem skłonny uwierzyć [Obrazek: smile.png] Jeśli ten człowiek chce Wam pomóc, chce rozmawiać - ja na Waszym miejscu skorzystałbym, chociażby dla tego że jest to grunt neutralny. A pomimo że forum to jest małe, należy się liczyć z każdym z Was, tego wymaga etyka

Pełna kultura i dyplomacja. Z szacunkiem ale z pewnymi ludźmi nie da się rozmawiać w/w osobistość jako moderator którego miedzy innymi dotyczy wątek nie powinien zabierać w nim głosu ale skoro już to zrobił to trudno każdy na tym forum ma równe prawa do głosu. Jednak że ilekroć się pojawi wywołuje wiele negatywnych emocji przelanych na stronicę tego forum. Biorąc pod uwagę powtarzające się zarzuty śmiało mogę stwierdzić iż owa i rzekoma pomoc jest miernej wartości i raczej na pewno obejdziemy się bez  Wink
Odpowiedz
W sumie to ja nie chce z nikim rozmawiac na ten temat. Za okolo 3 tygodnie od dzis planuje zlozyc rezygnacje tak czy inaczej. Jakos mnie malo obchodzi zdanie ludzi, ktorzy nawet nie potrafia sie przyznac do malej znajomosci jezyka czy popelnianych merytorycznych bledow. Z wieloma chcialem rozmawiac na spokojnie, w duchu zrozumienia i przyjazni. Nie dalo sie i zapewne nie uda sie teraz. Ot wykorzystuje poraz kolejny szanse na doprowadzenie do konfrontacji z tymi, ktorzy probuja mnie lub innych wspolpracownikow my.com'u szkalowac.
Odpowiedz
A ja uważam Artofaxie, że poczułeś, że Ci się grunt pod nagami sypie i próbujesz w ten sposób wyjść z sytuacji z twarzą Big Grin
Dla Twojej informacji, jest już ponad 40 osób, które podpisują się pod tą akcją i poinformuje Cię, że pociągnę ją do końca. Należy się to polskiej społeczności.

<edit>
Odpowiedz
Czas na moją odpowiedź.

Większość "głosujących" na FB nawet nie miała do czynienia z moderacją forum AW.

Akcja typu "zbiorę kolegów z podwórka"...

Osoby strasznie ciemiężone doświadczały kar typu kilka dni (co najwyżej) w wypadku ostrego i celowego łamania reguł.

Udział kolegi JoCołg mówi wszystko w temacie.

To, że coś jest niewidoczne dla ogółu nie oznacza, ze nie istnieje na forum...

Przetłumaczenie "opinii" zajmie co najwyżej kilka minut a pracownicy my.com mają sporo ostrzejszy stosunek do tego typu "wypowiedzi"...
Odpowiedz
Jak tu "zebrać" wszystkich ludzi z FORUM skoro tematy/posty kasujecie, a autorów banujecie?!

Nie mam więcej pytań. A czy osoby, które się zgłosiły na FB udzielają się na forum czy nie to już nie Twój problem. Może się boją, że bana złapią albo uważają, że skoro i tak posty są kasowane to po co pisać?!

Sam sobie odpowiedz Smile
Odpowiedz
Oczywiście, że sam sobie odpowiem Smile

Jeśli uważnie popatrzysz na forum to jest wiele negatywnych opinii w wielu tematach.

Problem polega na odróżnieniu opinii od zwykłej awantury.

Nie widzę żadnego problemu.

Osoby wyżej postawione są już poinformowane o genezie i celu tej "dyskusji".

P.S. Tak, osoby nie tylko z Polski.
Odpowiedz
Masz moje poparcie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości