"NIE" dla moderatorów FORUM AW!
Witam
Panowie czytam czytam i za głowę się łapię, nie udzielam się na forum ale jestem w temacie większości zagadnień jakie są poruszane na forach a dotyczą Artofaxa
i przykro mi ale ARTOFAX wszystko co słyszę i czytam o Tobie jest negatywne. ( chociaż miałem o Tobie trochę inne zdanie , teraz jestem na nie  )
Chciałbym prosić Ciebie o to abyś zakończył naszą i Swoją mękę na stanowisku moderatora forum AW co pozwoli na zakończenie tej Polskiej przywary jaką jest skakanie sobie wzajemnie do gardeł o przysłowiową pięść ziemi.
Panowie większość z nas ma swoje sprawy życiowe które są ważniejsze od tego co tu się dzieje a słuchanie waszego wycia i ujadanie jest dość żenujące i infantylne.
Na zakończenie, popieram Godyla chociaż jest specyficzny oraz Maxa który też powinien wypowiedzieć się w tym a raczej w Twoim temacie Artofax i myślę że miałby wiele do powiedzenia właśnie na Twój temat.
Pozdrawiam OldGrand
Odpowiedz
OK. Wątek oczyszczony z flamu, który się tu wyprawiał. Na przyszłość - nie mam nic do Waszych dyskusji, ale starajcie się trzymać w ramach wątku/tematu i nie używać ostrych narzędzi Smile Rzeczowa dyskusja, jak najbardziej wskazana, z kolei wymiana burzących argumentów moderator-gracz (każdy z osobna), to już wylewanie żali.

Pozdrawiam serdecznie,
Odpowiedz
NIE !  DLA MODEATORÓW FORUM AW!
 a teraz lecę zebrać kolegów z podwórka Big Grin 

ps .Napisane przez Godyl Godyl - Wczoraj, 06:31 PM
A ja uważam Artofaxie, że poczułeś, że Ci się grunt pod nagami sypie i próbujesz w ten sposób wyjść z sytuacji z twarzą [Obrazek: biggrin.png]
Dla Twojej informacji, jest już ponad 40 osób, które podpisują się pod tą akcją i poinformuje Cię, że pociągnę ją do końca. Należy się to polskiej społeczności.
trafione bo zlecieli się koledzy z podwórka Tongue
Odpowiedz
A Zoisyte rzecze smutnie:
"Moi drodzy, po co kłótnie?
Po co Wasze swary głupie.
AW i tak skończy w dupie..."
Odpowiedz
Nie zajmuję się forum, bo to nie leży w moim zakresie obowiązków. Przeczytałem dziś cały ten wątek, bo poproszono mnie o wsparcie.

Kilka z postów zostało zmoderowanych, kilka całkiem wyłączonych. Niektóre powróciły, gdyż w mojej ocenie są ważne, aby ocenić sytuację na oficjalnym forum, a to sami gracze (użytkownicy forum) po przeczytaniu postów zdecydują czy akcję Godyla popierają, czy nie zgadzają się z jego zdaniem, nie nam o tym decydować.

Proszę tylko o kulturalną i konstruktywną krytykę, a nie wylewanie żalu, szczególnie w nieprzyzwoity sposób.

Przecież nam wszystkim zależy na dobrej komunikacji całej społeczności. Myślę, że ta gra boryka się z większymi problemami, a niedługo może się okazać, że oficjalne forum w ogóle nie będzie potrzebne. Oby nie, bo bardzo wierzę w tę grę.

Tutaj wypowiem się bardzo prywatnie: sam nie czytam oficjalnego forum, gdyż za dużo tam śmieci i bezpodstawnego żalu/hejtu. Wielokrotnie zwrócono mi uwagę, że jeśli nie zrobię tego i tamtego zostanę zbanowany (czy mi się to podoba, czy nie), bo taki jest regulamin. Zastosowałem się, wytknięte błędy poprawiłem, bo łudzę się, że kiedyś Polacy będą potrafili na jakiś temat podyskutować kulturalnie i konstruktywnie. Każde forum ma jakiś regulamin, a osobista ocena postów zawsze pozostanie w subiektywnej ocenie moderatorów. Musicie się z tym pogodzić biorąc udział w wypowiedzi. Jedni się dostosują, inni nie i takie rozmowy prowadzą do nikąd.

Podobna sytuacja miała tu miejsce - moderator forum, uznał niektóre wypowiedzi za odbiegające od tematu i je zablokował (i słusznie, bo taki jest regulamin, nie obwiniajcie nas za to, gdyż bardzo trudno jest balansować pomiędzy wolnością słowa, a zwykłą burdą). Jednak w moich oczach, odpowiedzi te miały na celu naświetlenie sytuacji na oficjalnym forum, np. osobom takim jak ja, które nie spędzają tam wiele czasu. To w ocenie każdego użytkownika pozostaje wyłuskanie tego co jest prawdą, z czym się zgadzam, lub czemu jestem przeciwny. Ostatecznie powinno to skutkować przyłączeniem się do ww. akcji bądź jej odrzuceniem.

Mnie osobiście jeśli jakieś warunki nie pasują - nie uczestniczę w tym przedsięwzięciu - dlatego nie udzielam się na forum AW. Ale nie wyciągam brudów, nie szukam winnych. Jest tak wiele miejsc, w których można porozmawiać, powymieniać się informacjami, itp., że nie widzę podstaw ku temu, nie ma przecież obowiązku pisania na oficjalnym forum.
[Obrazek: forum_signature_voolf.jpg]
Odpowiedz
Nie chcę aby powstałą tutaj wojna na linii gracze/moderatorzy forum AW.
Chciałem jedynie przedstawić osobę Artofaxe'a szerszemu gronu gdyż na forum oficjalnym AW coś takiego nie miałoby racji bytu.
Od razu poszłaby "KASACJA" a potem posypałyby się BANANY.

Różnica pomiędzy mną, a Artofaxem jest taka, że ja nie jestem osobą publiczną, więc u siebie robią to na co mam ochotę w granicach regulaminu.
Natomiast Artofaxe jest osobą publiczną, pewnego rodzaju przedstawicielem społeczności, osobą funkcyjną, na którą wszyscy patrzą, wszyscy ją znają, wiedzą jakie piastuje stanowisko.

To normalne, że o osobach publicznych się dyskutuje i rozmawia.

Temat jednak ma w głównej mierze poinformować graczy, że taka akcja w sprawie próby odebrania władzy moderatorom FORUM AW istnieje.
I przyznam szczerze, że dość szybko poparciem obdarzyło mnie ponad 50 osób. To nie tylko źródło FORUM GS czy ich FB. To również dobre kontakty z byłymi graczami WILKÓW, z innymi batalionami, z innymi portalami społecznościowymi i streamerami pozwoliły (i pozwolą na więcej) na osiągnięcie takiej liczby w tak niedługim czasie.
Cieszę się, że WY gracze AW jesteście zdecydowani podjąć próbę przeprowadzenia zmian na naszym oficjalnym FORUM społecznościowym.

Ze swojej strony chciałbym podziękować tym, którzy już wyrazili swoje poparcie, a Tych, którzy jeszcze tego nie zrobili zachęcić do przyłączenia się do akcji Wink

Pozdrawiam Godyl
Odpowiedz
masz moje poparcie dommam
[Obrazek: 77853a6a-228b-4ce4-a7aa-efdfe1aabb61.png]
Odpowiedz
Dodam i ja parę słów od siebie. Jako były oficer w IMME, chyba najlepiej znam Max'a i Artofaxe"a i muszę powiedzieć jedno:
Nie taki diabeł (Artofaxe) straszny jak go malują. Ma swoje dobre i złe strony, jak każdy, oprócz mnie, bo w blasku mojej zajebistości możecie się poopalać(taki joke), ale wracając do tematu.
Artofaxe pomógł mi w wielu sprawach związanych z grą, forum i paru innych, za to należą się mu podziękowania. Natomiast jeśli chodzi o "ciemną stronę mocy" to największym minusem jego charakteru jest to, że na siłę próbuje narzucić wszystkim swoją rację, swój tok myślenia co na dłuższą metę jest nie do zniesienia. Sam nie raz psioczyłem na niego i Max'a, ale wierzę że to dobre chłopaki tylko mają gorszy okres w swoim moderowaniu.
Odpowiedz
Ja osobiście z Artofaxe mam niemiłe skojarzenia, może tam komuś pomógł, ale kilka moich wpisów usunął i dał pare razy bana za niby Trolling.
Teraz Artofaxe chce walczyć o forum AW? HIPOKRYZJA lvl 999999999
Odpowiedz
masz moje poparcie w końcu ktoś się weźmie za polskich adminów mój nik Marcin1970/Marcin1970
Odpowiedz
Dodatkowo dodam że obecnie posty na forum AW są kasowane bez podania powodu.
Popieram pozbycie się kolesiostwa i niekompetętnych *****.Dewasto/Dewasto52.
Odpowiedz
Mam jedno małe pytanie, czy sądzicie ,że po usunięciu aktualnych moderatorów, następcy będą lepsi? Mnie się wydaje ,ze raczej nie , mają swoja politykę i tyle. Ja często jestem tam banowany, nawet ostatnio za podanie linka do Gamestone i do nie całkiem potwierdzonych informacji co podkreśliłłem w poscie, ale i tak zostałem zbanowany na tydzień za rozpowszechnianie szkodliwych informacji, sami zobaczcie trochę było na ostro z mojej strony , ale czy wy byście się nie wkurzyli? Priv  z moederatorem po minięciu bana

Cytat
Zamieszczone przez redcity
Ty j.....j sie w łeb , przecież podałem ,w poście że info niepotwierdzone i żeby forumowicze sami ocenili to info, to gdzie tu rozpowszechnianie szkodliwych informacji? Te stanowisko cie przerasta i na łeb ci już siadło, moderowanie to nie robota dla idiotów.
ODP.
Zamieszczone przez Artofaxe
Uwazaj na to co piszesz w PW. Tak samo sa adresowane do innych uzytkownikow jak normalne posty na forum. Takie wytyczne dostalismy od gory i tak tez karalismy zgodnie z tymi wytycznymi.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Więc nie sądzę ,żeby zmiana moderatorów coś zmieniła , choć wkurza mnie ich zachowanie to sam nie wiem co o tym myśleć . Chyba ,że zostałem okłamany i to jest taki słaby wykręt od odpowiedzialności.Od Maxa tez dostałem parę banów za różne rzeczy, oczywiście uważam ,że nie słusznie, ale chyba każdy zbanowany tak myśli, :-)

Mój nick w grze to redcity
Odpowiedz
Mnie ten pajac  Artofaxe wczoraj zbanował na pół roku, za to ,że powiedziałem mu ,że jest sztywniakiem i żeby wyjął z dupy ten kij od miotły. Ludzie sobie grzecznie żartowali na forum , a ten napisał na forum, że zaraz wszystkich pobanuje za nie trzymanie się tematu, co za biedak.
Odpowiedz
Z moderatorami jest jak z policjantami: czasem trafiają się tacy, którzy pomogą kierowcy w potrzebie, a czasem (i tu dochodzę do sedna) mają mentalność zomowca. Można prezentować obydwie te postawy funkcjonując w obu przypadkach w ramach tych samych przepisów dokładnie je respektując. Bardzo dużo udzielałem się na forum Wiedźmina i tam moderatorzy byli ludźmi: owszem, czasami udzielali upomnień, ale najczęściej porządkowali (przenosili) posty nie na temat do właściwych wątków, pomagali użytkownikom i brali udział w codziennym życiu forum, co skutkowało porządkiem, wysoką kulturą i przyjazną atmosferą. Na forum AW moderatorzy (a szczególnie ten na A.) potrafią tylko karać bez możliwości odwołania nawet poprzez PW, czym wywołują frustrację użytkowników, która (wiem z doświadczenia) nigdy nie przekłada się na wzrost poziomu wypowiedzi.

Porada: nigdy nie pozwalajcie na pisanie komentarzy na forum innym graczom (na ich koncie) przy wykorzystaniu waszego komputera, bo obaj dostaniecie bana za multikonto - jeden permanentnego, a drugi około tygodnia. W ten sposób konto na forum utracił mój syn, który popełnił posta na swoim koncie z mojego komputera. On dostał perma, a ja tydzień. Drugi z moich latorośli boi się teraz dotykać klawiatury - ogranicza się jedynie do czytania.
Odpowiedz
Nikt nie lubi Artofaxe. Napiszę raz jeszcze: NIKT !!!

Gdyby Artofaxe żył w Polsce to nawet PIS i PO razem mogłyby prowadzić 24/7 kampanię medialną przeciwko niemu.

Też go nie lubię. Jest upierdliwy, nadgorliwy i małostkowy.

Polak już tak ma, że musi mieć rację i tyle. Można się z kimś nie zgadzać i w trakcie dyskusji (przy użyciu merytorycznych argumentów) udowodnić adwersarzowi jego błąd. Do polskiego "nie lubię" i tak Polak dostosuje sobie rzeczywistość. Czy ma rację czy nie to i tak ma Smile W tym przykładzie wygląda to tak:

[Obrazek: 6g9s7i2.jpg]

Ten sam post wysłany z dwóch kont.

AW to bardzo rodzinna gra. Tak, wiem, nie przelogował się itp. Nie pamiętam ile przeczytałem PW "to konto syna, on nie wiedział" itd.
Odpowiedz
Do tego dodam od siebie, jako barrrrdzo nielubianego moda, ze Wroobelku przed wyslaniem twojego multi na dlugi urlop wyslalem ci PW na forum z prosba o wytlumaczenie w/w faktu. Odpowiedziales mi? No oczywiscie, ze nie. Potem sa watki, takie jak ten, jak to sie nie lubi modow AW ale to wlasciwie uzytkownicy robia sieczke i mysla, ze ujdzie im to na sucho, bo "skoro ja nie widze wykasowanej/zmienionej/objetej automoderacja tresci, to nikt nie zobaczy"...
Odpowiedz
Ciekawy temat, więc może dodam coś od siebieSmile Ponieważ na forum AW mam perm bana, od "Bootofaxa" i w sumie się nie dziwię ponieważ napisałem mu specjalnego priva z "serdecznymi pozdrowieniami", a dlaczego tak zrobiłem? Hmmm... po wielu bojach z supportem odnośnie jednego z modów forum (nobofaxa) itd. stwierdziłem, że i tak nie wygram, ponieważ "mycom" jest w ciemnej pupie z podejściem do klienta. Co ciekawe nigdy żadnego bana nie dostałem od PATHa czy też Maxa... jedyny rycerz władający "czapeczką z daszkiem mocy" (kilka osób wie o co chodzi - historia ze śmiechu zwala z nóg)to uprzedzony, małostkowy "ARTOFAXE".
W sumie nie dziwie się, że tak jest jaka firma, taka gra, jaka gra takie forum, jakie forum taki modSmile

Pzdr
Odpowiedz
(18-03-2018, 12:06 PM)eRu_83 napisał(a): Ciekawy temat, więc może dodam coś od siebieSmile Ponieważ na forum AW mam perm bana, od "Bootofaxa" i w sumie się nie dziwię ponieważ napisałem mu specjalnego priva z "serdecznymi pozdrowieniami", a dlaczego tak zrobiłem? Hmmm... po wielu bojach z supportem odnośnie jednego z modów forum (nobofaxa) itd. stwierdziłem, że i tak nie wygram, ponieważ "mycom" jest w ciemnej pupie z podejściem do klienta. Co ciekawe nigdy żadnego bana nie dostałem od PATHa czy też Maxa... jedyny rycerz władający "czapeczką z daszkiem mocy" (kilka osób wie o co chodzi - historia ze śmiechu zwala z nóg)to uprzedzony, małostkowy "ARTOFAXE".
W sumie nie dziwie się, że tak jest jaka firma, taka gra, jaka gra takie forum, jakie forum taki modSmile

Pzdr

Wiesz, coś jest na rzeczy. Faktycznie, nikt inny do tej pory mi bana nie wlepił.
Przeprowadziłem eksperyment socjologiczny, który oczywiście się powiódł Big Grin - w slangowym słowie (w trzeciej osobie liczby mnogiej, czas przyszły dokonany) zaczynającym się na "sp" i kończącym na "ą", określającym "czynność, która zostanie źle wykonana",  trzy brakujące litery zastąpiłem gwiazdkami. I co? Oczywiście, okazało się, że język któregoś z moderatorów jest tak bogaty, że zna niecenzuralne słowo na 6 liter zaczynające się od "sp", a kończące na "ą". Efekt: ban 2 tygodnie "za omijanie filtra wulgaryzmów".

Panie moderatorze, tym razem kulą w płot. Nie ma przekleństwa pasującego do wyżej wymienionego wzorca, a przynajmniej ja nie znam. To magiczne słowo, to "spsują".

A wracając do sprawy zbanowania konta syna sprzed roku - odpuściłem, bo nie będę kopał się z koniem. Młodszy ostatnio gra rzadko, bo woli Minecrafta - i może ma rację. A do okazjonalnego strzelenia plutoniku ze mną i moim drugim synem konto na forum nie jest potrzebne.

Najlepiej niech wszystkich pobanują, wtedy pozostanie strona główna jako tablica ogłoszeniowa, a dyskusje przeniosą się na przykład tutaj, na forum dużo bardziej przyjazne użytkownikowi.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ed.: No patrzcie, jednak Artofaxe tu zagląda. Widocznie zbanował co aktywniejszych użytkowników na oficjalnym forum i nie ma tam co czytać. Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości