Optymalizacja AW
Witam ,
Jestem graczem World of Tanks i jakieś pół roku temu spróbowałem Armored Warfare..lecz na moim sprzęcie miałem na minimalnych tylko 13 fps a jeśli prowadziło sie intensywna walke to spadało do 9 fps. Lecz ostatnio planuje powrót do AW korzystając z tego samego sprzetu i chciałbym wiedzieć...czy gra została juz chociaz troche lepiej zoptymalizowana?
Odpowiedz
Najczęściej gram na dobrym PC i nie mam problemu, ale dzisiaj zagrałem na laptopie z I7 4700 2.4GHz , karta graficzna GeForce 750M, 8Gb ram i na najsłabszych ustawieniach mi rwało. Dodam że, na tym samym laptopie WOT działa płynnie na najwyższych ustawieniach.
Z pewnością grę trochę zoptymalizowali, ale najlepiej samemu sprawdzić, a w ustawieniach ograniczyć zbędne funkcje.
[Obrazek: qfo7o7uooa75_t.jpg]
Odpowiedz
Coś niby robili z optymalizacją ale musisz sam sprawdzić. Czasem warto przetestować też trochę lepsze ustawienia niż minimum, są przypadki kiedy gra działa lepiej niż na najniższych wymaganiach.
[Obrazek: herianm.png]
Odpowiedz
Dzisiaj ma wejść aktualizacja 0.20, która ma m.in. poprawić optymalizację. Warto zainstalować AW i sprawdzić, czy zmieniło się coś u Ciebie na lepsze pod tym względem.
[Obrazek: VMWp47U.jpg]
Odpowiedz
u  mnie się zmieniło zdecydowanie na lepsze
Odpowiedz
Tak, kilka ostatnich aktualizacji przyniosło zauważalną poprawę w tej kwestii.
[Obrazek: VMWp47U.jpg]
Odpowiedz
W tą grę to ja grałem jak miałem kilkanaście lat. Teraz już w to nie gram.

Nie możliwe jest że wtedy pan w nią grał.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości