Booty w Armored Warfare
Exclamation 
Część graczy twierdzi że w PVE  booty stały się bardziej mądre, być może to prawda,
ale po ostatnich przemyśleniach zastanawiam się czy AW nie wprowadziło bootów w normalnej rozgrywce PVP

Takie podejrzane "typki" zajmują te same pozycje, najczęściej zostają w tyle a na próbę "zagadania" najczęściej odpowiedzi brak.

Z pewnością część osób to niedoświadczeni gracze ale ,,,
wprowadzenie " ludzkich" bootów w/g mnie ma na celu wywołanie złudzenia że, graczy jest więcej a ja gram lepiej Wink

Z tego co wiem w WOT booty to norma, ale w AW ?
Ciekawe jaka jest Wasza opinia?
[Obrazek: qfo7o7uooa75_t.jpg]
Odpowiedz
To ja może nie będę się na ten temat wypowiadał ;d
Odpowiedz
W trybie PvE wraz z wzrostem trudności,booty są inteleligętniejsze-tu się z tobą zgodzę.W bitwach PvP,wątpie w twoją teorię.Ci gracze o których pisałeś-jeżeli niskie tiery,raczej czekają na rozwój bitwy,taktyka z WoT-a w AW nie działa (sam z tymi nawykami szybko kończyłem,trzeba się przestawić),niektórym cięzko wejść do bitwy bez modów,xvm-a,że nikt nie odpisał na czacie-po wyzwiskach w WG-większość ignoruję lub wyłącza czat WinkW AW,pilnowali,żeby nikt modów nie wprowadzał,podczas CBT-jeden gracz miał paczkę wgranąConfusedtrefy przebiicia,tundra itp.Pochwalił się na You Tubie-dostał permanentnego bana.
W WoT-e od prawie 2 lat za booty,groził permanentny ban,w linku masz bitwę z WoT-a z użyciem bootra i wyjaśniewniem po cą i jakim graczom one służyły-nie używali ich nowi gracze.
BOT w akcji - WOT NA CHEATach - World of Tanks
Odpowiedz
Zauważyłem, że ostatnimi czasy coraz gorzej się gra, niezliczona ilość graczy ustawia się w tzw miejscówkach i czekają na wyświetlenie , totalnie brak współpracy.
[Obrazek: qfo7o7uooa75_t.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości