Aktualizacjia 0.7.30 - co o niej sądzicie?
Witam,

wśród graczy wylała się fala niezadowolenia spowodowana wprowadzeniem innowacji w temacie skrzyń - podzielacie tą opinię czy wręcz przeciwnie?
Odpowiedz
Jak najbardziej się z nimi zgadzam. Skrzynki teraz są zupełnie do niczego.
Wcześniej to chociaż jak dostałeś za tą lepszą skrzynkę jakąś niebieską broń, to nawet jak jej nie chciałeś używać to mogłeś ją sprzedać i na tym zarobić. Teraz z niej wypada niebieska broń ,ale zdatna tylko na 2 godziny. A jak nie chcesz jej używać to sprzedać też nie możesz. Warto uzupełnić że przecież nie musi wylecieć z tym skrzynek koniecznie broń.
Więc jak dla mnie to co się stało ze skrzynkami jest totalną porażką.
Największą jest ta skrzynka, którą się dostaje za spędzenie 14 godzin w tygodniu w grze. Teraz za te 14 godzin dostajesz nagrodę na dwie godziny lub w gorszym przypadku (bardziej prawdopodobne) taką która albo wogle się nie przyda albo nie będziesz jej potrzebował.
Odpowiedz
Pomyślałem że warto tu dodać wypowiedz twórców na temat kontenerów :

Cytat:Jedną z ostatnich zmian, która spowodowała wiele pytań była zmiana składu pojemników wydanych w czasie spędzonym w grze. Pragniemy zaznaczyć, że nigdy nie było "łupem", ponieważ gracze nie potrzebowali wysiłku, aby go zdobyć, prawdziwy "łup" i doświadczenie, które można znaleźć w bitwach i jako nagrodę za wykonywanie codziennych i sezonowych zadań. Kontenery miały być tylko przyjemnym bonusem. Okazało się jednak, że przedmioty z takich pojemników miały bardzo negatywny wpływ na gospodarkę: stworzenie wielu rzadkich przedmiotów stało się nieopłacalne, ponieważ zostały sprzedane na rynku tańszym niż koszt ich składników i produkcji. Zdecydowaliśmy się na zmianę zawartości pojemników w taki sposób, że upuszczają ciekawe przedmioty, ale nie mają wpływu na gospodarkę tak dużo. Pragniemy zaznaczyć, że zawartość pojemników nie jest ostateczna i będziemy myśleć o zmianie ich w taki sposób, aby kontenery stały się cenniejsze dla graczy.
Mam tylko nadzieję że wymyślą zupełnie inne rozwiązanie, bo te które mamy obecnie nie przypadło do gustu wielu graczom.
Odpowiedz
A nie uważasz iż przed zmianami za łatwo było uzyskać przedmioty? W sumie to nawet można było nic nie robić tylko odpalić grę i dostać skrzynię za 2h spędzone w grze co razem z tą za 14h dawało aż 8 skrzyń za nic a każda z nich to szansa na jakąś ozdobę, broń czy malowanie. Przedmiotów w grze nie ma za dużo więc rynek był dosłownie zasypywany tym co leciało ze skrzyń a co za tym idzie nie dało się zarobić na ich produkcji o co też były ostre żale ze strony graczy.
Nowy system nie jest może idealny ale w moim odczuciu idzie w dobrym kierunku.
Odpowiedz
wrecz przecinie Sad
Odpowiedz
Moim zdaniem ta aktualizacja jest bardzo dobra., Jestem nawet pod wrażeniem jej.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości